Вже незабаром: У МОЗ попередили про новий спалах кору в Україні

За прогнозами і розрахунками фахівців слід очікувати найбільшої кількості хворих в кінці зими - на початку весни 2018 року.

Ілюстрація:Інтерфакс

В Україні очікуються нові спалахи захворювання на кір в лютому-березні 2018 року. Про це заявив головний директор Центру громадського здоров'я МОЗ Володимир Курпіта, передають Патріоти України з посиланням на сайт Українська правда. Життя.

Курпіта зазначив, що за прогнозами і розрахунками експертів слід очікувати найбільшої кількості хворих в кінці зими - на початку весни 2018 року.

"Через це, напевно, протягом лютого - початку березня ми будемо спостерігати підвищений рівень захворюваності у всіх областях України", - додав він.

За словами Курпіти, станом на минулий тиждень залишається найбільша кількість хворих в Івано-Франківській (645), Одеській (468), Закарпатській (460), Чернівецькій (363) та Львівській областях (237). Не зафіксували випадки захворювання на кір у 2018 році тільки в Чернігівській області.

У зв'язку з цим, сказав він, зростає попит на вакцини від кору. Станом на початок минулого тижня в цілому по Україні залишилося близько 300 тисяч доз. Планова наступна партія вакцини повинна прибути в Україну в квітні 2018 року.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в порівнянні з 2016 роком, у 2017 році рівень планової вакцинації від кору зріс удвічі. Діти 12 місяців охоплені щепленнями на 93,3%.

У шість років дітей потрібно вакцинувати ще раз. У 2017 році шестирічні діти охоплені плановою ревакцинацією на 90,7%, тоді як в 2016 році вакцинованих дітей цього віку було тільки 30,7%.

Хіти тижня. Зниклого туриста знайшли у шлунку хижої риби

неділя, 17 листопад 2019, 15:00

Кілька днів про зниклого безвісти нічого не було відомо, поки поблизу туристичних пляжів не помітили акулу. В Індійському океані акула напала і розтерзала туриста з Шотландії близько берега французького острова Реюньон, передають Патріоти України з пос...

Білоруські компанії постачають власну продукцію бойовикам ОРДЛО під виглядом "гуманітарної допомоги" з РФ

неділя, 17 листопад 2019, 14:45

Варто зазначити, що за оцінками експертів, до 30% товарів народного вжитку в окупованих районах Луганської і Донецької областей – білоруські. Вп'яте за останні тижні вантажні автомобілі з написом "Гуманітарна допомога з Російської Федерації" прибули в ...