Вже незабаром: У МОЗ попередили про новий спалах кору в Україні

За прогнозами і розрахунками фахівців слід очікувати найбільшої кількості хворих в кінці зими - на початку весни 2018 року.

Ілюстрація:Інтерфакс

В Україні очікуються нові спалахи захворювання на кір в лютому-березні 2018 року. Про це заявив головний директор Центру громадського здоров'я МОЗ Володимир Курпіта, передають Патріоти України з посиланням на сайт Українська правда. Життя.

Курпіта зазначив, що за прогнозами і розрахунками експертів слід очікувати найбільшої кількості хворих в кінці зими - на початку весни 2018 року.

"Через це, напевно, протягом лютого - початку березня ми будемо спостерігати підвищений рівень захворюваності у всіх областях України", - додав він.

За словами Курпіти, станом на минулий тиждень залишається найбільша кількість хворих в Івано-Франківській (645), Одеській (468), Закарпатській (460), Чернівецькій (363) та Львівській областях (237). Не зафіксували випадки захворювання на кір у 2018 році тільки в Чернігівській області.

У зв'язку з цим, сказав він, зростає попит на вакцини від кору. Станом на початок минулого тижня в цілому по Україні залишилося близько 300 тисяч доз. Планова наступна партія вакцини повинна прибути в Україну в квітні 2018 року.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в порівнянні з 2016 роком, у 2017 році рівень планової вакцинації від кору зріс удвічі. Діти 12 місяців охоплені щепленнями на 93,3%.

У шість років дітей потрібно вакцинувати ще раз. У 2017 році шестирічні діти охоплені плановою ревакцинацією на 90,7%, тоді як в 2016 році вакцинованих дітей цього віку було тільки 30,7%.

Хіти тижня. Не підозрюваний: У справі про ДТП із Кулебою під Києвом з'явилися неочікувані деталі

п’ятниця, 28 лютий 2020, 2:00

У справі про ДТП за участю уповноваженого президента України з прав дитини Миколи Кулеби, яка трапилася 24 листопада 2019 року під Києвом, станом на 18 лютого нікому не повідомили про підозру, передають Патріоти України. Тоді чиновник на авто виїхав на...

Хіти тижня. Скільки українців вважають Росію державою-агресором: Соціологи оприлюднили цікаві дані

п’ятниця, 28 лютий 2020, 1:00

На даний час 54,4% українців розглядають Росію як державу-агресора, що загрожує існуванню України як держави, і з якою не слід підтримувати жодних стосунків. Про це свідчать результати соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведе...