Вже незабаром: У МОЗ попередили про новий спалах кору в Україні

За прогнозами і розрахунками фахівців слід очікувати найбільшої кількості хворих в кінці зими - на початку весни 2018 року.

Ілюстрація:Інтерфакс

В Україні очікуються нові спалахи захворювання на кір в лютому-березні 2018 року. Про це заявив головний директор Центру громадського здоров'я МОЗ Володимир Курпіта, передають Патріоти України з посиланням на сайт Українська правда. Життя.

Курпіта зазначив, що за прогнозами і розрахунками експертів слід очікувати найбільшої кількості хворих в кінці зими - на початку весни 2018 року.

"Через це, напевно, протягом лютого - початку березня ми будемо спостерігати підвищений рівень захворюваності у всіх областях України", - додав він.

За словами Курпіти, станом на минулий тиждень залишається найбільша кількість хворих в Івано-Франківській (645), Одеській (468), Закарпатській (460), Чернівецькій (363) та Львівській областях (237). Не зафіксували випадки захворювання на кір у 2018 році тільки в Чернігівській області.

У зв'язку з цим, сказав він, зростає попит на вакцини від кору. Станом на початок минулого тижня в цілому по Україні залишилося близько 300 тисяч доз. Планова наступна партія вакцини повинна прибути в Україну в квітні 2018 року.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в порівнянні з 2016 роком, у 2017 році рівень планової вакцинації від кору зріс удвічі. Діти 12 місяців охоплені щепленнями на 93,3%.

У шість років дітей потрібно вакцинувати ще раз. У 2017 році шестирічні діти охоплені плановою ревакцинацією на 90,7%, тоді як в 2016 році вакцинованих дітей цього віку було тільки 30,7%.

Хіти тижня. "Этой скрепной реки больше нет". Волга превратилась в грязную ядовитую лужу", - блогер (фото)

понеділок, 22 липень 2019, 1:00

Росію перетворюють на великий смітник з отруйними річками та озерами ... Про це у своєму блозі пише Stepan Timofeevich Razin, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Ну и еще об экологии. Волга превратилась в грязную, мелководную, ядовиту...

Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

понеділок, 22 липень 2019, 0:05

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега. Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав діс...