"Их нравы": Росіянка вирішила продати цноту… за квиток (фото)

18-річна Лілія з Курська (Росія) виклала на сайті Avito оголошення про продаж цноти. Так, вона готова була обміняти незвичайний "товар" на 14 тис. рублів або vip-квиток на місцевий маркетинговий форум, повідомляють Патріоти України.

"Продам цноту за VIP-квиток на улюбленого спікера. Хочу навчитися бізнесу, сподіваюся, мене помітять", - свідчить текст оголошення на Avito.

Коли з дівчиною зв'язалися російські журналісти - вона підтвердила, що оголошення реальне.

"Я перепробувала багато варіантів, щоб отримати квиток, я пробувала достукатися до організаторів, пробувала знайти гроші, але вартість квитка вища від моєї зарплати, тому я зупинилася на цьому варіанті",- прокоментувала Лілія.


Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...