"Их нравы": Росіянка вирішила продати цноту… за квиток (фото)

18-річна Лілія з Курська (Росія) виклала на сайті Avito оголошення про продаж цноти. Так, вона готова була обміняти незвичайний "товар" на 14 тис. рублів або vip-квиток на місцевий маркетинговий форум, повідомляють Патріоти України.

"Продам цноту за VIP-квиток на улюбленого спікера. Хочу навчитися бізнесу, сподіваюся, мене помітять", - свідчить текст оголошення на Avito.

Коли з дівчиною зв'язалися російські журналісти - вона підтвердила, що оголошення реальне.

"Я перепробувала багато варіантів, щоб отримати квиток, я пробувала достукатися до організаторів, пробувала знайти гроші, але вартість квитка вища від моєї зарплати, тому я зупинилася на цьому варіанті",- прокоментувала Лілія.


Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...