
У Московській області Росії 13-річна дівчина отримала вогнепальне поранення обличчя, коли робила селфі зі зброєю Про це заявило Головне слідче управління Слідчого комітету Росії у Московській області, повідомляють Патріоти України.
Дівчина вирішила зробити форграфію - селфі на другому поверсі дачного будинку, розташованого в м.о. Митищі. Вона без відома батька дістала з кобури його травматичний пістолет.
У процесі фотографування себе на телефон натиснула на курок пістолета і вистрілила собі у обличчя. "Таким чином неповнолітня заподіяла собі через власну необережність вогнепальне поранення з переломом нижньої щелепи", - йдеться у повідомленні.
Під час перевірки правоохоронці дізнались, що зброя належить батькові дівчинки, він має дозвол на зберігання і носіння. Чоловіка притягнуть до адміністративної відповідальності.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...