
У Московській області Росії 13-річна дівчина отримала вогнепальне поранення обличчя, коли робила селфі зі зброєю Про це заявило Головне слідче управління Слідчого комітету Росії у Московській області, повідомляють Патріоти України.
Дівчина вирішила зробити форграфію - селфі на другому поверсі дачного будинку, розташованого в м.о. Митищі. Вона без відома батька дістала з кобури його травматичний пістолет.
У процесі фотографування себе на телефон натиснула на курок пістолета і вистрілила собі у обличчя. "Таким чином неповнолітня заподіяла собі через власну необережність вогнепальне поранення з переломом нижньої щелепи", - йдеться у повідомленні.
Під час перевірки правоохоронці дізнались, що зброя належить батькові дівчинки, він має дозвол на зберігання і носіння. Чоловіка притягнуть до адміністративної відповідальності.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...