
У Московській області Росії 13-річна дівчина отримала вогнепальне поранення обличчя, коли робила селфі зі зброєю Про це заявило Головне слідче управління Слідчого комітету Росії у Московській області, повідомляють Патріоти України.
Дівчина вирішила зробити форграфію - селфі на другому поверсі дачного будинку, розташованого в м.о. Митищі. Вона без відома батька дістала з кобури його травматичний пістолет.
У процесі фотографування себе на телефон натиснула на курок пістолета і вистрілила собі у обличчя. "Таким чином неповнолітня заподіяла собі через власну необережність вогнепальне поранення з переломом нижньої щелепи", - йдеться у повідомленні.
Під час перевірки правоохоронці дізнались, що зброя належить батькові дівчинки, він має дозвол на зберігання і носіння. Чоловіка притягнуть до адміністративної відповідальності.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...