
У Московській області Росії 13-річна дівчина отримала вогнепальне поранення обличчя, коли робила селфі зі зброєю Про це заявило Головне слідче управління Слідчого комітету Росії у Московській області, повідомляють Патріоти України.
Дівчина вирішила зробити форграфію - селфі на другому поверсі дачного будинку, розташованого в м.о. Митищі. Вона без відома батька дістала з кобури його травматичний пістолет.
У процесі фотографування себе на телефон натиснула на курок пістолета і вистрілила собі у обличчя. "Таким чином неповнолітня заподіяла собі через власну необережність вогнепальне поранення з переломом нижньої щелепи", - йдеться у повідомленні.
Під час перевірки правоохоронці дізнались, що зброя належить батькові дівчинки, він має дозвол на зберігання і носіння. Чоловіка притягнуть до адміністративної відповідальності.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...