"Их нравы": У Росії вчителька оголосила "день канібала" і дозволила першокласникам побити однолітка

Сама викладачка називає свої слова «не дуже вдалим жартом» з метою налагодити дисципліну.

Хлопчика жорстоко побили однокласники. Ілюстрація: соцмережі.

У підмосковних Хімках першокласники, отримавши дозвіл вчителя фізкультури, побили однокласника. Так стверджують батьки постраждалого, повідомляє видання «Підмосков'я сьогодні». Внаслідок скандалу навколо цієї події педагогу довелося написати заяву про звільнення. Даний факт підтвердила РІА «Новини» регіональний дитячий омбудсмен Ксенія Мішонова, передають Патріоти України.

Повідомляється, що хлопчик Ваня довго зав'язував шнурки кросівка, що розлютило вчительку і вона нацькувала на нього однокласників, які стали бити дитину ногами по голові. За словами батька хлопчика Іллі Орлянського, учень впав, і вчителька сказала: «Сьогодні у нас день канібала. Хто хоче людського м'яса? Можете відпиляти йому ногу!».
У травмпункті у побитого діагностували струс мозку і виявили серйозні забої, після чого відправили в московську клініку. Незабаром з Ванею почне працювати психолог. Сама викладачка називає свої слова «не дуже вдалим жартом» з метою налагодити дисципліну.

Всі викладені факти підтвердилися. «Більш того, з'ясувалося, що такі фрази діти чули від неї на уроках часто. Ми відвідали і сім'ю потерпілого хлопчика. Батьки, звичайно, пригнічені, хоча вони отримують потужну підтримку батьківського співтовариства», - сказала Мішонова.

Адміністрація школи визнає, що вчителька вибрала «неправильні методи виховання», але раніше жінка не працювала з першокласниками та взагалі довго не працювала за фахом.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...