"Их нравы": У Росії вчителька оголосила "день канібала" і дозволила першокласникам побити однолітка

Сама викладачка називає свої слова «не дуже вдалим жартом» з метою налагодити дисципліну.

Хлопчика жорстоко побили однокласники. Ілюстрація: соцмережі.

У підмосковних Хімках першокласники, отримавши дозвіл вчителя фізкультури, побили однокласника. Так стверджують батьки постраждалого, повідомляє видання «Підмосков'я сьогодні». Внаслідок скандалу навколо цієї події педагогу довелося написати заяву про звільнення. Даний факт підтвердила РІА «Новини» регіональний дитячий омбудсмен Ксенія Мішонова, передають Патріоти України.

Повідомляється, що хлопчик Ваня довго зав'язував шнурки кросівка, що розлютило вчительку і вона нацькувала на нього однокласників, які стали бити дитину ногами по голові. За словами батька хлопчика Іллі Орлянського, учень впав, і вчителька сказала: «Сьогодні у нас день канібала. Хто хоче людського м'яса? Можете відпиляти йому ногу!».
У травмпункті у побитого діагностували струс мозку і виявили серйозні забої, після чого відправили в московську клініку. Незабаром з Ванею почне працювати психолог. Сама викладачка називає свої слова «не дуже вдалим жартом» з метою налагодити дисципліну.

Всі викладені факти підтвердилися. «Більш того, з'ясувалося, що такі фрази діти чули від неї на уроках часто. Ми відвідали і сім'ю потерпілого хлопчика. Батьки, звичайно, пригнічені, хоча вони отримують потужну підтримку батьківського співтовариства», - сказала Мішонова.

Адміністрація школи визнає, що вчителька вибрала «неправильні методи виховання», але раніше жінка не працювала з першокласниками та взагалі довго не працювала за фахом.

Чоловік "організував" власну смерть, щоб вразити... родичів та друзів

понеділок, 30 січень 2023, 0:40

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...

Робота нецікава, але результат вразив: Поліція затримала москвичку в аеропорту і два дні відстежувала її походи в туалет

понеділок, 30 січень 2023, 0:27

У міжнародному аеропорту Внуково у столиці Росії у працівників митниці викликала підозру 23-річна пасажирка, яка прилетіла зі Стамбула, інформують Патріоти України. Як повідомляє Telegram-канал Baza, просвічування рентгеном показувало, що в нутрощах ді...