"Их нравы": У Росії зліпили з гною символ 2019 року (фотофакт)

Житель Якутії Аркадій Васильєв зліпив з гною символ майбутнього року - свиню. В Якутії вже стає традицією ліпити скульптури з гною, зазначає місцеве видання Якутія.info, повідомляють Патріоти України.

Цьогоріч з'явився ще один любитель гнойового мистецтва: він зліпив фігуру символу майбутнього року – свиню. Його зображення вже активно розсилається по соцмережах. Правда, деякі користувачі вважають, що фігура більше нагадує кабана.

Нагадаємо, в 2017 році "гнойовий" скульптор з Якутії виліпив ялинку до Нового року - вона вийшла висотою понад два метри.

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...