"Их нравы": У російському Пскові при храмі РПЦ дітей навчатимуть стріляти

У Пскові при Свято-Троїцькому кафедральному соборі відкрився військово-патріотичний клуб "Кремлівська дружина", де дітей навчатимуть стріляти і виживати в екстремальних умовах, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Псковської єпархії.

Зазначається, що у клуб приймуть дітей у віці від 10 до 17 років. Далі їх розділять на три вікові групи: "Стрижі" 10-12 років, "Соколи" 13-15 років і "Барси" 16-17 років.

Священнослужителі і представник бригади спеціального призначення 76-ї дивізії ВДВ будуть їх наставниками. Крім стрілецької та екстремальної підготовки, підлітків навчать основам православ'я і церковного співу.

"Метеопати, готуйтеся": Синоптик попередила українців про ускладнення погоди

четвер, 9 лютий 2023, 10:22

В Україні на вихідних очікується зміна погоди. За прогнозом синоптика Наталки Діденко, морози ослабнуть. Проте, за її словами, потепління супроводжуватиметься ускладненням погоди, передають Патріоти України. За її даними, тепліша та з опадами погода пр...

Ризик землетрусу в Україні: Сейсмолог розповів, яким регіонам загрожує небезпека

четвер, 9 лютий 2023, 9:56

Днями в Туреччині та Сирії руйнівні землетруси забрали життя тисяч людей. Україна знаходиться в зоні Вранча та розташована на північному краї того ж поясу, в якому сталися землетруси в цих двох країнах. Заступник директора Інституту геофізики ім. С. Су...