З 2 тисяч шайб: Під Одесою встановили оригінальний пам'ятник писанці

Автор пам'ятника - Кирило Максименко, який раніше працював над композицією "рука Стіва Джобса" на вулиці Новосельського в Одесі.

У Комінтернівському встановили оригінальний пам'ятник писанці. Фото: Думська.

У районному центрі Комінтернівське під Одесою 3 травня відкрився пам'ятник писанці - орнаментованій великодній крашанці, виконаний з кріпильних шайб. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Автором пам'ятника писанці виступив Кирило Максименко, який раніше працював над композицією "рука Стіва Джобса" на вулиці Новосельського в Одесі. У лютому також була презентована його композиція "Серце любові". Очікується, що в травні встановлять нову роботу - голову коханої Пікассо Жаклін Рок.

При створенні пам'ятника писанці використовували близько 2 тисяч кріпильних шайб.

"Оскільки замовлення було невідкладне, довелося закуповувати, хоча зазвичай я знаходжу деталі під час походів по місту і околицями", - розповів Кирило Максименко.

Нагадаємо, на вихідних в Києві відкрилося Великоднє містечко. Воно розкинувся від Софіївської площі до парку Володимирська гірка і буде працювати до 9 травня.

На заході презентують арт-перфоманс - 374 авторські писанки, створені художниками з різних областей України.

Змусять принести жертви богам і не тільки: На Балі визначились, як покарати росіянина, котрий осквернив голим задом священну гору

четвер, 30 березень 2023, 3:00

Російський блогер Юрій Чилікін буде депортований з Балі через "голе" фото на тлі священної гори-вулкану Агунг. При цьому місцева влада спочатку змусить його пройти церемонію підношення богам, щоб утихомирити їхній гнів. Про це сам Чилікін розповів росі...

16 обов’язкових речей, які потрібно зробити, якщо ваша автівка не їздила взимку

четвер, 30 березень 2023, 2:00

Багато водіїв вважають за краще їздити тільки в теплий час, а взимку тримати автомобіль на стоянці або в гаражі. Протягом цього періоду законсервована машина не обслуговується, її стан не контролюється. Тому ті, хто збирається сісти навесні за кермо, м...