З чотирма лапами: Мережу шокувала курка-мутант із харківського супермаркету (відео)

Спеціалісти назвали таку мутацію звичайним генетичним збоєм, який міг виникнути навіть через харчування батьків чотирилапої курки.

Скріншот

Харківська сім'я ледь не повечеряла чотирилапою куркою-мутантом, яку придбала в одному з магазинів, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Так, після відкриття упаковки в курки була виявлена додаткова пара лап. Вечеряти такою куркою сім'я не ризикнула, тому незабаром віднесла її назад до магазину. Однак фахівці запевняють, що в курці, швидше за все, нічого шкідливого не було.

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...

У день смерті Путіна пасажирів київської маршрутки очікує приємний сюрприз (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:14

На опублікованому знімку можна побачити, що на дошці оголошень на перегородці за водієм встановлено табличку з написом: "В день смерті Путіна проїзд безкоштовний". Автор фото не повідомив, в якому саме маршрутному автобусі його було зроблено. Невідомо ...