З чотирма лапами: Мережу шокувала курка-мутант із харківського супермаркету (відео)

Спеціалісти назвали таку мутацію звичайним генетичним збоєм, який міг виникнути навіть через харчування батьків чотирилапої курки.

Скріншот

Харківська сім'я ледь не повечеряла чотирилапою куркою-мутантом, яку придбала в одному з магазинів, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Так, після відкриття упаковки в курки була виявлена додаткова пара лап. Вечеряти такою куркою сім'я не ризикнула, тому незабаром віднесла її назад до магазину. Однак фахівці запевняють, що в курці, швидше за все, нічого шкідливого не було.

Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...

"Ми всі ці два роки війни виконуємо свої обов'язки": Одеські медики звернулися до президента з вимогою

неділя, 16 червень 2024, 21:10

В Одесі незалежна профспілкова організація Центру екстреної медичної допомоги закликала Президента України Володимира Зеленського забронювати співробітників «екстренки» від мобілізації. Петиція уже зібрала понад дев'ять тисяч підписів, передають Патріо...