На Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі "Волинь-Інвест 2018" волинянин Анатолій Харчук показав власну розробку, повідомляють Патріоти України.
Він створив транспортний засіб - веломобіль з електричним приводом на чотирьох колесах. Веломобіль розрахований для недалеких поїздок.
"Потужність веломобіля поки не дуже велика. Сьогодні фактично перший його тест-драйв. У майбутньому він буде розрахований, щоби перевозити 100-120 кілограмів вантажу і розвивати швидкість 80-100 кілометрів", - зауважив він.
Працює веломобіль як від педалей, так і від двигуна. Якщо такий вид транспорту запустити у серійне виробництво, його можна буде продавати за 25 тисяч гривень.
Розробник зізнається, що над веломобілем, зокрема, його зовнішнім виглядом та технічними характеристиками, потрібно ще попрацювати.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...