Абітурієнтка у Тернополі прийшла писати вступний іспит просто з власного весілля. Дівчину підтримував її чоловік і дружки, повідомляють Патріоти України.
У ТНПУ відбулася неординарна подія: в абітурієнтки Іванни Майхер-Снігур співпали одразу два свята – весілля та вступний іспит у магістратуру. Тож Іванна Снігур із Бучача прийшла на іспит на вступ у магістратуру ТНПУ ім. В. Гнатюка у білій весільній сукні з фатою.
Здивованим викладачам Іванна пояснила, що дата іспиту та одруження співпали, тому на екзамен вона завітала разом з чоловіком та дружками. Адміністрація університету абітурієнтку до іспитів допустила, а також привітала молодят з одруженням і вірним вибором закладу вищої освіти, побажала довгих і щасливих років сімейного життя.



Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...