"З вовчим квитком": Після гучного скандалу МОЗ розірвав контракт з Амосовою

Наказ про розірвання контракту через невиконання умов контракту було підписано 30 березня. Амосова буде звільнена з посади ректора НМУ з 16 квітня 2018 року.

Фото: ЗМІ

За результатами розгляду звіту ректора Національного медичного університету Катерини Амосової, комісія Міністерства охорони здоров'я України одноголосно визнала її роботу за минулий рік незадовільною. У зв'язку з цим МОЗ рекомендували достроково розірвати контракт з ектором через невиконання умов контракту, повідомляють Патріоти України.

Як зазначає прес-служба Міністерства охорони здоров'я, на підставі даної рекомендації, а також листів Державної аудиторської служби, Державної фінансової інспекції, Державної казначейської служби щодо невиконання НМУ вимог контролюючих органів, МОЗ ухвалив рішення достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою. Відзначається, що станом на березень поточного року залишилися невиконаними 12 пунктів вимог ДФІ за підсумками виявлених порушень.

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...