Президент України Петро Порошенко звільнив трьох суддів за рішення проти активістів Революції Гідності і ще 83 - за порушення присяги в окупованому Криму. Про це повідомляє прес-служба глави держави, інформують Патріоти України.
Указом №27 / 2016 від 30 січня Глава держави звільнив трьох суддів за неправові рішення щодо активістів Революції Гідності.
Вища рада юстиції прийняла рішення, що суддя Червонозаводського районного суду міста Харкова Денис Чудовський, суддя Оболонського районного суду Києва Юлія Швачач і суддя Шевченківського районного суду міста Києва Дмитро Кравець під час Майдану порушили присягу, і рекомендувала їх звільнити.
Зокрема, ВРЮ визнала, що Денис Чудовський не забезпечив дотримання принципів незалежності суддів і не забезпечив повного і всебічного дослідження всіх обставин у справах, постановивши необґрунтовані рішення, а Дмитро Кравець не сумлінно виконував свої обов'язки і порушив норми законодавства.
Також Указом №28 / 2016 від 30 січня Президент звільнив за порушення присяги 83 суддів ряду судів в анексованому Росією Криму.
Microsoft 14 жовтня припиняє активну підтримку Windows 10 - безплатних оновлень, патчів безпеки та нових функцій більше не буде. Комп'ютери на Windows 10 продовжать працювати, тож користувачам варто обрати один із кількох сценаріїв - паніки тут немає, ...
Сіверщина, як і більшість історичних земель. України впродовж століть напрацювала притаманні саме тутешнім мешканцям рецепти загальнонаціональних страв, як той же борщ. Однак при цьому ще має смоколики, які придумали саме тут, або перед усім тут поширені