
В окупованому Донецьку в центральному парку культури і відпочинку відбувся черговий концерт російських виконавців, приурочений до Дня будівельника. Як повідомляють підконтрольні терористам "ДНР" ЗМІ, пісні для жителів міста виконали Олексій Гоман, група "Стрєлки" (золотий склад) і Олександр Фадєєв (Данко), передають Патріоти України.
Повідомляється, що концерт відбувся в рамках якоїсь "гуманітарної програми возз'єднання народу Донбасу".
Виступаючи на сцені парку імені Щербакова, переможець російського конкурсу "Народний артист" Олексій Гоман згадав, що своє дитинство він провів у бабусі в Слов'янську. Солістки групи "Стрєлки" зізналися в любові до Донецька.
А співак Олександр Фадєєв (Данко) завершив свій виступ піснею "Старий друг", яку присвятив пам'яті російського терориста Арсена Павлова (Мотороли) і іншим загиблим днрівцям.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...