
В окупованому Донецьку в центральному парку культури і відпочинку відбувся черговий концерт російських виконавців, приурочений до Дня будівельника. Як повідомляють підконтрольні терористам "ДНР" ЗМІ, пісні для жителів міста виконали Олексій Гоман, група "Стрєлки" (золотий склад) і Олександр Фадєєв (Данко), передають Патріоти України.
Повідомляється, що концерт відбувся в рамках якоїсь "гуманітарної програми возз'єднання народу Донбасу".
Виступаючи на сцені парку імені Щербакова, переможець російського конкурсу "Народний артист" Олексій Гоман згадав, що своє дитинство він провів у бабусі в Слов'янську. Солістки групи "Стрєлки" зізналися в любові до Донецька.
А співак Олександр Фадєєв (Данко) завершив свій виступ піснею "Старий друг", яку присвятив пам'яті російського терориста Арсена Павлова (Мотороли) і іншим загиблим днрівцям.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...