
В окупованому Донецьку в центральному парку культури і відпочинку відбувся черговий концерт російських виконавців, приурочений до Дня будівельника. Як повідомляють підконтрольні терористам "ДНР" ЗМІ, пісні для жителів міста виконали Олексій Гоман, група "Стрєлки" (золотий склад) і Олександр Фадєєв (Данко), передають Патріоти України.
Повідомляється, що концерт відбувся в рамках якоїсь "гуманітарної програми возз'єднання народу Донбасу".
Виступаючи на сцені парку імені Щербакова, переможець російського конкурсу "Народний артист" Олексій Гоман згадав, що своє дитинство він провів у бабусі в Слов'янську. Солістки групи "Стрєлки" зізналися в любові до Донецька.
А співак Олександр Фадєєв (Данко) завершив свій виступ піснею "Старий друг", яку присвятив пам'яті російського терориста Арсена Павлова (Мотороли) і іншим загиблим днрівцям.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...