
В окупованому Донецьку в центральному парку культури і відпочинку відбувся черговий концерт російських виконавців, приурочений до Дня будівельника. Як повідомляють підконтрольні терористам "ДНР" ЗМІ, пісні для жителів міста виконали Олексій Гоман, група "Стрєлки" (золотий склад) і Олександр Фадєєв (Данко), передають Патріоти України.
Повідомляється, що концерт відбувся в рамках якоїсь "гуманітарної програми возз'єднання народу Донбасу".
Виступаючи на сцені парку імені Щербакова, переможець російського конкурсу "Народний артист" Олексій Гоман згадав, що своє дитинство він провів у бабусі в Слов'янську. Солістки групи "Стрєлки" зізналися в любові до Донецька.
А співак Олександр Фадєєв (Данко) завершив свій виступ піснею "Старий друг", яку присвятив пам'яті російського терориста Арсена Павлова (Мотороли) і іншим загиблим днрівцям.
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...
За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...