
В окупованому Донецьку в центральному парку культури і відпочинку відбувся черговий концерт російських виконавців, приурочений до Дня будівельника. Як повідомляють підконтрольні терористам "ДНР" ЗМІ, пісні для жителів міста виконали Олексій Гоман, група "Стрєлки" (золотий склад) і Олександр Фадєєв (Данко), передають Патріоти України.
Повідомляється, що концерт відбувся в рамках якоїсь "гуманітарної програми возз'єднання народу Донбасу".
Виступаючи на сцені парку імені Щербакова, переможець російського конкурсу "Народний артист" Олексій Гоман згадав, що своє дитинство він провів у бабусі в Слов'янську. Солістки групи "Стрєлки" зізналися в любові до Донецька.
А співак Олександр Фадєєв (Данко) завершив свій виступ піснею "Старий друг", яку присвятив пам'яті російського терориста Арсена Павлова (Мотороли) і іншим загиблим днрівцям.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...