"За такі гроші вас будуть носити на руках в Туреччині. А у нас ви отримаєте брудне море, сміття на пляжі, агресивних і злих сусідів": Трохи про відпочинок в Україні

Відпочивати в Україні вже дорожче, ніж в Туреччині.

"Відпочинок на морі в Україні (Від першої особи)", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Пирогов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Відпочивати на морі в Україні можна, але не треба. Запамятайте це! Наш відпочинок абсолютно неадекватний з усіх точок зору. Доведу наочно.

Сьогодні споглядав розцінки на закордонні курорти. І ось, що я побачив. Турція на двох від.... 450 доларів або майже 12 000 грн. А тепер готуйтеся додавати, множити і знову додавати. Берем надзвичайно бюджетний відпочинок в селі Рибаківка.

Хто не знає - це за 25 км від "славного" курорту Коблево і від 9-12 км до Лугового та Морського.

Повторюся ще раз, щоб ви зрозуміли.

Рибаківка - це бюджетний відпочинок, а тому 10 днів в люксі вам обійдеться від 9000 до 12000 грн.

Ну це буде якийсь не якийсь люкс і начебто перша лінія моря. Український люкс - це пісок, павуки, комарі дуже голодні, бруд в номері, дешеві жалюзі на вікнах і багато понтів у власників цих люксів. В принципі на цьому можна ставити крапку.

Адже 12000 грн в люксі в Рибаківці - це нормальний відпочинок в Турції. Так от далі буде цікавіше.

12000 - це лише проживання і починаємо додавати.

Якщо вас троє, то харчування таке сяке вам вийде від 800 грн на день. Це так без шику. Борщ, відбивна, салат, водичка.

Можна знайти комплексне харчування від 50 грн, але стрьомно і не раджу.

Далі не забуваємо, що у вас є дитинка, а вона хоче гратися, кататися та скакати. Додаємо ще 1000 грн на десять днів.

Якщо дитина наполеглива то ви втратите і 2 і 3 тисячі українських грошей. Плюс яке ж море без креветок (20 грн за 100 грам), кукурудзи солодкої від 15 грн за качан, морозива від 7-10 грн, пива від 15 грн за пляшку і одразу сюди додаємо ліки, бо криветка не свіжа, кукурудза не солодка та й вода у морі не зовсім чистенька.

Окрім того. Ви ж таки хочете сходити в якийсь нормальний заклад та випити горілки, поїсти шашликів, потанцювати?!

Плюс від 1200 грн за один раз.

І що в нас виходить. Проживання 9000 плюс харчування 8000 грн, плюс розваги 1000 грн, плюс "побухати" 1200 грн, морепродукти 1000 грн, ліки 600 грн, покататися на катері 600 грн, на банані від 50 грн, на водному скутері 250 грн за 5 хвилин.

Підсумок 20 000 плюс мінус 3-4 тисячі гривень.

Лише на хвилинку задумайтеся. Майже 1 тисяча доларів за Рибаківку. Та за ці гроші ви зможете тиждень на верблюді кататися в Єгипті і спати біля пірамід.

За такі гроші вас будуть носити на руках в Турції. А у нас за такі гроші ви отримаєте брудне море, сміття на пляжі, агресивних і злих сусідів в сусідньому номері, постійно роздратований персонал, а також ціни в тричі дорожчі, ніж вони повинні бути і плюс хамство на кожному кроці.

Певно, що мій допис не патріотичний. Та в чому повинен бути патріотизм?! В тому, що ви викидаєте 1000 баксів і їдете додому, ну зовсім незадоволені і навіть трішки не відпочивши. Авжеж радість можна знайти в усьому.

Вона є і на морі, без неї не можна. Але я сподіваюся довів вам, що відпочинок на морі нам може лише снитися.

Нормальний, доступний, цивілізований відпочинок на морі є, але не в нас! Шкода. Пробачте".

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.