"За такі гроші вас будуть носити на руках в Туреччині. А у нас ви отримаєте брудне море, сміття на пляжі, агресивних і злих сусідів": Трохи про відпочинок в Україні

Відпочивати в Україні вже дорожче, ніж в Туреччині.

"Відпочинок на морі в Україні (Від першої особи)", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Пирогов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Відпочивати на морі в Україні можна, але не треба. Запамятайте це! Наш відпочинок абсолютно неадекватний з усіх точок зору. Доведу наочно.

Сьогодні споглядав розцінки на закордонні курорти. І ось, що я побачив. Турція на двох від.... 450 доларів або майже 12 000 грн. А тепер готуйтеся додавати, множити і знову додавати. Берем надзвичайно бюджетний відпочинок в селі Рибаківка.

Хто не знає - це за 25 км від "славного" курорту Коблево і від 9-12 км до Лугового та Морського.

Повторюся ще раз, щоб ви зрозуміли.

Рибаківка - це бюджетний відпочинок, а тому 10 днів в люксі вам обійдеться від 9000 до 12000 грн.

Ну це буде якийсь не якийсь люкс і начебто перша лінія моря. Український люкс - це пісок, павуки, комарі дуже голодні, бруд в номері, дешеві жалюзі на вікнах і багато понтів у власників цих люксів. В принципі на цьому можна ставити крапку.

Адже 12000 грн в люксі в Рибаківці - це нормальний відпочинок в Турції. Так от далі буде цікавіше.

12000 - це лише проживання і починаємо додавати.

Якщо вас троє, то харчування таке сяке вам вийде від 800 грн на день. Це так без шику. Борщ, відбивна, салат, водичка.

Можна знайти комплексне харчування від 50 грн, але стрьомно і не раджу.

Далі не забуваємо, що у вас є дитинка, а вона хоче гратися, кататися та скакати. Додаємо ще 1000 грн на десять днів.

Якщо дитина наполеглива то ви втратите і 2 і 3 тисячі українських грошей. Плюс яке ж море без креветок (20 грн за 100 грам), кукурудзи солодкої від 15 грн за качан, морозива від 7-10 грн, пива від 15 грн за пляшку і одразу сюди додаємо ліки, бо криветка не свіжа, кукурудза не солодка та й вода у морі не зовсім чистенька.

Окрім того. Ви ж таки хочете сходити в якийсь нормальний заклад та випити горілки, поїсти шашликів, потанцювати?!

Плюс від 1200 грн за один раз.

І що в нас виходить. Проживання 9000 плюс харчування 8000 грн, плюс розваги 1000 грн, плюс "побухати" 1200 грн, морепродукти 1000 грн, ліки 600 грн, покататися на катері 600 грн, на банані від 50 грн, на водному скутері 250 грн за 5 хвилин.

Підсумок 20 000 плюс мінус 3-4 тисячі гривень.

Лише на хвилинку задумайтеся. Майже 1 тисяча доларів за Рибаківку. Та за ці гроші ви зможете тиждень на верблюді кататися в Єгипті і спати біля пірамід.

За такі гроші вас будуть носити на руках в Турції. А у нас за такі гроші ви отримаєте брудне море, сміття на пляжі, агресивних і злих сусідів в сусідньому номері, постійно роздратований персонал, а також ціни в тричі дорожчі, ніж вони повинні бути і плюс хамство на кожному кроці.

Певно, що мій допис не патріотичний. Та в чому повинен бути патріотизм?! В тому, що ви викидаєте 1000 баксів і їдете додому, ну зовсім незадоволені і навіть трішки не відпочивши. Авжеж радість можна знайти в усьому.

Вона є і на морі, без неї не можна. Але я сподіваюся довів вам, що відпочинок на морі нам може лише снитися.

Нормальний, доступний, цивілізований відпочинок на морі є, але не в нас! Шкода. Пробачте".

"Ціни на акумуляторні батареї вже знизилися на 87% у порівнянні з 2010 роком і продовжать знижуватися далі", - Bloomberg

неділя, 8 грудень 2019, 6:10

Згідно з останніми даними Bloomberg NEF, до кінця 2019 року один кВт*год ємності акумуляторної батареї буде коштувати в середньому 156 доларів США. Це на 87% відсотків менше, ніж у 2010 році. У той час клієнти платили 1100 доларів США за кВт*год.​. Еко...

Хіти тижня. "Было слышно, как кричат и прощаются с родителями другие дети. И все. Это был наш последний разговор", - мама зниклого у одеській пожежі студента

неділя, 8 грудень 2019, 6:00

В Одесі триває пошукова операція на місці пожежі на вулиці Троїцькій, де 4 грудня горів коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. "— Когда начался пожар, она как раз должна была преподавать информатику у моего сына, — рассказала мать пр...