
У Києві троє хлопців, 16-ти, 17-ти та 22-х років, розбили скриньку для благодійних пожертв для дітей, хворих ракам, благодійного фонду "Сподіваюсь і Вірю" і вкрали звідти гроші, пише dtp.kiev.ua, повідомляють Патріоти України.
Інцидент стався в неділю, 3 березня, о 22:15 у супермаркеті Varus на бульварі Перова, 36 (житловий масив "Воскресенка").
Вони також побили охоронця, який намагався перешкоджати розкраданню грошових коштів. Всі троє затримані, на них написано заяву в поліцію.
Відомі також імена зловмисників: Боймистер В'ячеслав Володимирович (1996 року народження), Кашин Артем Володимирович (2002 року народження) і Парчевский Богдан Юрійович на прізвисько "Кадет" (2001 року народження). З'ясувалося, що всі вони - місцеві жителі. Двом хлопцям по 16 і 17 років, найстаршому - 22 роки.
Користувачі мережі закликають покарати "малолітніх відморозків".
"Їх потрібно звозити до тих дітей, яким потрібні ці гроші!" - закликає Serg Gerashenko.
"Щоб ви всі мерзоти захворіли тим же!" - бажає Олександр Цимбал.
"Мразота малолітня!" - обурюється Зубчик Інна.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...