
У Києві троє хлопців, 16-ти, 17-ти та 22-х років, розбили скриньку для благодійних пожертв для дітей, хворих ракам, благодійного фонду "Сподіваюсь і Вірю" і вкрали звідти гроші, пише dtp.kiev.ua, повідомляють Патріоти України.
Інцидент стався в неділю, 3 березня, о 22:15 у супермаркеті Varus на бульварі Перова, 36 (житловий масив "Воскресенка").
Вони також побили охоронця, який намагався перешкоджати розкраданню грошових коштів. Всі троє затримані, на них написано заяву в поліцію.
Відомі також імена зловмисників: Боймистер В'ячеслав Володимирович (1996 року народження), Кашин Артем Володимирович (2002 року народження) і Парчевский Богдан Юрійович на прізвисько "Кадет" (2001 року народження). З'ясувалося, що всі вони - місцеві жителі. Двом хлопцям по 16 і 17 років, найстаршому - 22 роки.
Користувачі мережі закликають покарати "малолітніх відморозків".
"Їх потрібно звозити до тих дітей, яким потрібні ці гроші!" - закликає Serg Gerashenko.
"Щоб ви всі мерзоти захворіли тим же!" - бажає Олександр Цимбал.
"Мразота малолітня!" - обурюється Зубчик Інна.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...