Загрожує втратою слуху! В Україну прийшов новий небезпечний вид грипу

Медики радять хворим не зволікати і вчасно звертатися до лікарів.

В Україну прийшов новий небезпечний вид грипу, який може викликати отит. Якщо вчасно не звернутися до фахівців, можна навіть втратити слух, повідомляють Патріоти України.

Завідуюча кафедри отоларингології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Юлія Дєєва розповіла, що називається цей отит бульозним.

За її словами, вірус вражає судинну стінку, і на барабанній перетинці утворюються були - пухирці, наповнені кров'яним вмістом. Вони досить болючі, через що вухо може боліти значно сильніше, ніж при звичайному отиті. Іноді булли лопаються самі, але якщо цього не відбувається, потрібно звертатися до фахівців.

Дєєва пояснила, що бульозний отит може спричинити погіршення слуху. З лікуванням його краще не зволікати, адже якщо затягнути, то допомогти пацієнтові часто неможливо.

Джерело: Факты

"Были холопами, стали рабами": Пугачова залишила "послання" у мережі після від'їзду з РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:42

Співачка Алла Пугачова після від'їзду з Росії звернулася до своїх хейтерів і назвала їх "рабами". Відповідне "послання" Примадонна російської естради залишила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. "Боже мій, яке щастя, що мене нена...

Бабине літо в Україні триватиме тиждень: Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...