Загрожує втратою слуху! В Україну прийшов новий небезпечний вид грипу

Медики радять хворим не зволікати і вчасно звертатися до лікарів.

В Україну прийшов новий небезпечний вид грипу, який може викликати отит. Якщо вчасно не звернутися до фахівців, можна навіть втратити слух, повідомляють Патріоти України.

Завідуюча кафедри отоларингології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Юлія Дєєва розповіла, що називається цей отит бульозним.

За її словами, вірус вражає судинну стінку, і на барабанній перетинці утворюються були - пухирці, наповнені кров'яним вмістом. Вони досить болючі, через що вухо може боліти значно сильніше, ніж при звичайному отиті. Іноді булли лопаються самі, але якщо цього не відбувається, потрібно звертатися до фахівців.

Дєєва пояснила, що бульозний отит може спричинити погіршення слуху. З лікуванням його краще не зволікати, адже якщо затягнути, то допомогти пацієнтові часто неможливо.

Джерело: Факты

Лайфхак: Як зберегти хороший зір до старості

понеділок, 19 серпень 2019, 7:45

Для того, щоб не псувати зір, варто правильно харчуватися, носити сонцезахисні окуляри, консультуватися зі спеціалістом. Для зору необхідні вітаміни, які містяться у моркві. Це вітаміни А та С, повідомляють Патріоти України. Зараз сонцезахисні окуляри ...

"И тащить тяжело, и бросить жалко": На росТБ зробили несподіване зізнання щодо Донбасу (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:11

Росія розв'язала війну на Донбасі, щоб змусити Україну визнати анексію Криму. Насправді цей регіон агресору не потрібен і навіть завдає шкоди. Таку думку озвучив російський пропагандист, політолог Олексій Рощин в ефірі програми "60 хвилин" на телеканал...