Загинуть мільярди людей: Вчений розкрив наслідки Третьої світової

Декенберг упевнений, що влади найбільших країн зобов'язані розробити план дій на випадок апокаліпсису.

У разі Третьої світової війни вибухи ядерних боєголовок знищать кілька сотень мільйонів людей, а потім щільний шар сажі від вибухів затулить Сонце на 5-10 років, передають Патріоти України з посиланням на вченого Давида Денкенбергера з Університету Аляски в Фербенксі (США).

Відзначається, що люди не зможуть займатися звичним сільським господарством, через що від голоду помруть ще кілька мільярдів жителів. Через кілька років ядерної зими, вже після того, як в небі знову з'явиться Сонце, на планеті житимуть не більше 10% нинішнього населення Землі.

На думку вчених, є всього два способи уникнути такого розвитку подій. Перший - створити запаси продуктів харчування більше, ніж на п'ятирічний термін. Другий - розробляти технології вирощування альтернативних продуктів харчування, яким не потрібно сонячне світло.

"При сприятливому сценарії в світі все ж збережеться вільний ринок, світова торгівля, система кредитування і обміну інформацією. Найгірший випадок передбачає розвал світової торгівлі, війну всіх проти всіх, розвал державної інфраструктури і розквіт бандитизму. У цьому випадку шанси, що цивілізація збережеться, невеликі", - зазначив Денкенбергер.

Вчені впевнені, що в умовах ядерної зими людство може вижити за рахунок морських ресурсів, бо океанські водорості можуть рости навіть при слабкому сонячному світлі.

Також людство може зайнятися переробкою деревини для вживання її в їжу. При цьому в тирсі можна вирощувати гриби, з її допомогою можна відгодовувати деяких тварин, там можна розводити личинок і інших комах.

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...