Захисники народу? На Черкащині п'яні депутати побили жінку через зауваження (відео)

Закінчилося все викликом карети "швидкої" та госпіталізацією активістки.

Ілюстрація: galinfo.com.ua

У Черкаській області місцеві депутати та чиновники влаштували п'яні розбірки після того, як активісти дорікнули їм у розпиванні алкогольних напоїв у парку. Відповідне відео з'явилося на сторінці "Карткові Черкаси" Facebook, повідомляють Патріоти України.

"На відео можна помітити не тільки головного бешкетника - обласного депутата Олега Баштана, а і його дружину, яка також допомагала бити місцеву мешканку та голову Христинівської районної ради Анатолія Бордуна, депутатів районної ради Віталія Паламарчука та Віталія Пономаренка, а також депутата міськради Євгенія Кулібабу", - йдеться в повідомленні.

На самих кадрах видно, що інцидент стався через те, що активісти вирішили дорікнути народним обранцям у тому, що ті влаштували п'яні посиденьки в парку, в якому гуляють діти.

У той же час користувачі мережі звернули увагу на не менш важливий факт, пов'язаний з чоловіком жінки. "Нація рабів. При особі чоловічої статі побили його жінку. А воно бігає і верещить, але захищати і не думає. У нього навіть такого інстинкту немає. Беруть участь й інші особи чоловічої статі. При них б'ють жінку, а вони нуль реакції", - сказав користувач Павло Зуєв. "Шкода, що не було кому набити морди тим синім тваринам", - підкреслив юзер Володимир Воеводзинский.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...