Захисники народу? На Черкащині п'яні депутати побили жінку через зауваження (відео)

Закінчилося все викликом карети "швидкої" та госпіталізацією активістки.

Ілюстрація: galinfo.com.ua

У Черкаській області місцеві депутати та чиновники влаштували п'яні розбірки після того, як активісти дорікнули їм у розпиванні алкогольних напоїв у парку. Відповідне відео з'явилося на сторінці "Карткові Черкаси" Facebook, повідомляють Патріоти України.

"На відео можна помітити не тільки головного бешкетника - обласного депутата Олега Баштана, а і його дружину, яка також допомагала бити місцеву мешканку та голову Христинівської районної ради Анатолія Бордуна, депутатів районної ради Віталія Паламарчука та Віталія Пономаренка, а також депутата міськради Євгенія Кулібабу", - йдеться в повідомленні.

На самих кадрах видно, що інцидент стався через те, що активісти вирішили дорікнути народним обранцям у тому, що ті влаштували п'яні посиденьки в парку, в якому гуляють діти.

У той же час користувачі мережі звернули увагу на не менш важливий факт, пов'язаний з чоловіком жінки. "Нація рабів. При особі чоловічої статі побили його жінку. А воно бігає і верещить, але захищати і не думає. У нього навіть такого інстинкту немає. Беруть участь й інші особи чоловічої статі. При них б'ють жінку, а вони нуль реакції", - сказав користувач Павло Зуєв. "Шкода, що не було кому набити морди тим синім тваринам", - підкреслив юзер Володимир Воеводзинский.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...