
У районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі так звана "третя сила" знищила дві БМП бойовиків. Про це в Facebook повідомляє волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.
"Одна машина знищена повністю, друга надовго виведена з ладу. І все це сталося вночі. Коригувався вогонь через потужний тепловізор, до речі переданий волонтерами. Теперь сепари не знають, як техніку від укропів ховати. На Світлодарській дузі знищують їх техніку, під Докучаєвському вчора продовжили знищувати, і ось і до великого району Сєвєродонецька дісталися. Ніде їм спокою немає. Доброго вечора", - пише Мисягін.
У коментарях він уточнив, що говорячи про Сєвєродонецьк, він мав на увазі "зону відповідальності 53-ї бригади, Сєвєродонецький напрямок".

Під час авіаподорожі деякі речі краще завжди тримати в ручній поклажі, а не здавати у валізі в багаж. Гроші, павербанк, документи, ліки можуть знадобитися ще в польоті або одразу після прибуття, особливо якщо зареєстрований багаж затримається чи загуби...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...