
У районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі так звана "третя сила" знищила дві БМП бойовиків. Про це в Facebook повідомляє волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.
"Одна машина знищена повністю, друга надовго виведена з ладу. І все це сталося вночі. Коригувався вогонь через потужний тепловізор, до речі переданий волонтерами. Теперь сепари не знають, як техніку від укропів ховати. На Світлодарській дузі знищують їх техніку, під Докучаєвському вчора продовжили знищувати, і ось і до великого району Сєвєродонецька дісталися. Ніде їм спокою немає. Доброго вечора", - пише Мисягін.
У коментарях він уточнив, що говорячи про Сєвєродонецьк, він мав на увазі "зону відповідальності 53-ї бригади, Сєвєродонецький напрямок".

Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...