"Закончим день хорошей новостью": Волонтер повідомив про потужний удар по окупантах на Донбасі

Одна машина путінських гібридів знищена повністю, друга надовго виведена з ладу.

На Світлодарській дузі. Фото: соцмережі.

У районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі так звана "третя сила" знищила дві БМП бойовиків. Про це в Facebook повідомляє волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"Одна машина знищена повністю, друга надовго виведена з ладу. І все це сталося вночі. Коригувався вогонь через потужний тепловізор, до речі переданий волонтерами. Теперь сепари не знають, як техніку від укропів ховати. На Світлодарській дузі знищують їх техніку, під Докучаєвському вчора продовжили знищувати, і ось і до великого району Сєвєродонецька дісталися. Ніде їм спокою немає. Доброго вечора", - пише Мисягін.

У коментарях він уточнив, що говорячи про Сєвєродонецьк, він мав на увазі "зону відповідальності 53-ї бригади, Сєвєродонецький напрямок".

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...