Закономірність чи збіг? У Москві знайдено мертвим топ-чиновника Путіна, який боровся з корупцією

Володимир Черніков працював в апараті Держдуми, Рахунковій палаті, а також вів власну телепрограму «На дорогах Росії» на каналі ВГТРК.

Володимир Черніков. Фото: Інтерфакс.

У Росії на 55-му році життя помер Міністр уряду Москви, керівник департаменту регіональної безпеки і протидії корупції Володимир Черніков, повідомляють Патріоти України.

У прес-службі мера Москви журналістам заявили, що попередньою причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність. Чиновник помер в ніч на 27 січня. Володимир Черніков почав працювати в уряді Москви з 2000 року. До цього він займався бізнесом, а також вів власну телепрограму на російському ТБ.

У мерії Москви він послідовно очолював департаменти засобів масової інформації та реклами (з 2010 року), національної політики та туризму (з 2015 року) і регіональної безпеки (з 2016 року). Серед іншого Володимир Черніков займався узгодженням вуличних акцій в Москві.

Чим вище, тим надійніше. Чому багатоповерхові будинки вважаються надійним укриттям - пояснення інженера-конструктора

середа, 1 лютий 2023, 9:38

Спеціально для NV інженер-конструктор Дмитро Макагон розповів, чому сучасні висотні будинки є досить безпечним притулком під час повітряних тривог і де краще ховатися, проживаючи в такій будові, передають Патріоти України. Відразу ж хочемо сказати, що...

На початку лютого Землю накриє сильна магнітна буря: Лікарі розповіли, як пережити без шкоди для здоров’я

середа, 1 лютий 2023, 8:27

Ще кілька магнітних бур накриють Землю до кінця зими 2023 року. Загалом у лютому буде 4 магнітні бурі, одна з них на початку місяця може спричинити погане самопочуття у метеозалежних людей, передають Патріоти України. Її варто очікувати 5 лютого. Крім ...