Закопати гроші, хоч у сніг, до Нового року: На трасі Київ-Харків ударними темпами кладуть асфальт (відео)

Нікого не збентежили осінні дощі і заморозки, коли розпочали роботу. Сніг, схоже, теж не збентежив.

На Полтавщині асфальт укладали прямо на сніг. Фото: скріншот з відео.

Про капітальний ремонт декількох кілометрів траси міжнародного значення Київ-Харків в межах Полтави говорилося давно. Асфальтне покриття на цій невеликій ділянці давно прийшло в непридатність: яма на ямі. Однак міська та обласна влади кілька років не могли розібратися, кому з них ця ділянка належить, а, отже, з якого бюджету брати гроші на ремонт, передають Патріоти України.

Нарешті, в році, що минає знайшли компромісне рішення - ремонтувати дорогу методом співфінансування, тобто, загальними зусиллями. «Ми хочемо, щоб дорога була якісною і служила довго», - заявляв директор Департаменту будівництва, містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної держадміністрації Тимофій Голбан.

Влада не стали надовго відкладати початок реконструкції: вже в середині листопада на ділянку вийшли асфальтоукладні бригади разом з технікою. Нікого не збентежили осінні дощі і заморозки. Але, здається, підрядник - компанія «Ростдорстрой» - перестаралася в гонитві за освоєнням виділених коштів (а це ні багато, ні мало 142 мільйони гривень). Навіть 24 грудня ввечері, коли Полтавщину почало замітати снігом, дорожники продовжували укладати асфальт. Цей ударний і, по всій видимості, даремний труд, зняв на відео полтавський автолюбитель і блогер Дмитро Бурмака, яке він виклав на своїй сторінці в Facebook. За 12 годин ролик набрав понад 32 тисяч переглядів.

Джерело: Факты

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...