Залишилося недовго: У роботах Ньютона знайшли дату Апокаліпсису

Кінець світу настане в 2060 році. Про це у своїх прогнозах говорить великий англійський учений Ісаак Ньютон, повідомляють Патріоти України.

В рукописному манускрипті 1704 року, який містить 4,5 тис. сторінок, Ньютон пише, що людству відпущений термін 1260 років після утворення Священної Римської імперії Карлом Великим у 800 році (2060 рік від різдва Христового).

На думку знаменитого фізика, чорній даті будуть передувати руйнівні війни і глобальні епідемії й катастрофи. А потім на землю "спуститься Месія і самостійно буде управляти планетою протягом тисячі років".

Дослідники кажуть, що в знайденому не так давно документі Ньютона, дуже багато містики і загадкових висловів, що, до речі, нехарактерно для прихильника точних наук.

Але з іншого боку, якщо вірити біографам і історикам, сам батько класичної фізики і творець телескопа роботою всього життя вважав не наукові праці, а саме свої тлумачення книги старозавітного пророка Даниїла.

Оце "покращення"? Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

четвер, 23 вересень 2021, 11:29

До кінця 2021 року популярний серед українців продукт - хліб - може подорожчати від 5 до 25%. Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передають Патріоти України. Він назвав причини подорожчання хліба: зростання цін на сировину і...

Україну накриє хвиля потепління у вересні: Синоптики назвали дату, коли відступлять холоди

четвер, 23 вересень 2021, 11:22

Погода в Україні зміниться вже на найближчих вихідних. Дощі з холодами відступлять вже 25 вересня. Синоптики прогнозують, що в суботу та неділю стовпчики термометрів піднімуться до +13 ... +15 градусів в центральних областях, і до +16 ... +18 градусів ...