Залишилося недовго: У роботах Ньютона знайшли дату Апокаліпсису

Кінець світу настане в 2060 році. Про це у своїх прогнозах говорить великий англійський учений Ісаак Ньютон, повідомляють Патріоти України.

В рукописному манускрипті 1704 року, який містить 4,5 тис. сторінок, Ньютон пише, що людству відпущений термін 1260 років після утворення Священної Римської імперії Карлом Великим у 800 році (2060 рік від різдва Христового).

На думку знаменитого фізика, чорній даті будуть передувати руйнівні війни і глобальні епідемії й катастрофи. А потім на землю "спуститься Месія і самостійно буде управляти планетою протягом тисячі років".

Дослідники кажуть, що в знайденому не так давно документі Ньютона, дуже багато містики і загадкових висловів, що, до речі, нехарактерно для прихильника точних наук.

Але з іншого боку, якщо вірити біографам і історикам, сам батько класичної фізики і творець телескопа роботою всього життя вважав не наукові праці, а саме свої тлумачення книги старозавітного пророка Даниїла.

"Заборонили в'їзд мені та моїм добрим пісням": Наташа Корольова заявила, що сумує за Києвом

неділя, 4 червень 2023, 20:00

Співачка Наташа Корольова, яка народилася і виросла в Києві, але поїхала в Росію будувати свою кар'єру, дала росЗМІ інтерв'ю, де висловилася про свою малу батьківщину, передають Патріоти України. Путіністка зізналася, що за Києвом сумує, але відвідати ...

У Мережі повідомили про жорстоке вбивство військового у парку в Києві, в поліції прокоментували

неділя, 4 червень 2023, 19:00

У столичному парку Кіото, що у Деснянському районі Києва, виявили труп чоловіка. У соціальних мережах вирішили, що загиблий був військовослужбовцем, оскільки на ньому був одяг, який схожий на військовий. Але в поліції Києва це заперечують, передають Па...