Залишилося недовго: У роботах Ньютона знайшли дату Апокаліпсису

Кінець світу настане в 2060 році. Про це у своїх прогнозах говорить великий англійський учений Ісаак Ньютон, повідомляють Патріоти України.

В рукописному манускрипті 1704 року, який містить 4,5 тис. сторінок, Ньютон пише, що людству відпущений термін 1260 років після утворення Священної Римської імперії Карлом Великим у 800 році (2060 рік від різдва Христового).

На думку знаменитого фізика, чорній даті будуть передувати руйнівні війни і глобальні епідемії й катастрофи. А потім на землю "спуститься Месія і самостійно буде управляти планетою протягом тисячі років".

Дослідники кажуть, що в знайденому не так давно документі Ньютона, дуже багато містики і загадкових висловів, що, до речі, нехарактерно для прихильника точних наук.

Але з іншого боку, якщо вірити біографам і історикам, сам батько класичної фізики і творець телескопа роботою всього життя вважав не наукові праці, а саме свої тлумачення книги старозавітного пророка Даниїла.

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...