Замість Дня матері - День гніву: Дональд Трамп знов завинив перед дружиною

Треба розуміти, що для американок День матері, як для жінок пострадянських країн - 8 березня.

Дональд і Меланія Трамп. Фото: Рейтерс.

Західні ЗМІ знову обговорюють відносини американського президента і першої леді, а все тому, що Дональд Трамп забув привітати Меланію з Днем матері, який в США відзначали минулої неділі. Причому не просто забув, а проігнорував дружину в публічних промовах: вітаючи громадян зі святом, Трамп згадав про свою матір, але не про матір свого сина, передають Патріоти України.

"Дорогі громадяни, сьогодні один з найважливіших днів у році - День матері. Своєю силою наша країна зобов'язана матерям, які з перших днів нашої республіки дарували нам свою любов, хоробрість і безмежну відданість.
Моя мати Мері Маклауд була приголомшливою людиною. Вона приїхала з Шотландії і зустріла мого батька, коли була зовсім юною. Вони одружилися і прожили в шлюбі багато-багато років. Я дуже багато чому навчився у своєї матері. Вона була неймовірна: добра, любляча, розумна, вона могла бути і жорсткою, якщо це потрібно, але завжди залишалася гарною людиною", - заявив Дональд Трамп у відеозверненні в Twitter.

Звичайно, все відразу ж звернули увагу, що про дружину і матір його 12-річного сина Беррона президент не сказав ані слова. Простою забудькуватістю, впевнені інтернет-користувачі, таке не пояснити, адже в світі великої політики, де ціла команда працює над кожним виступом президента і де потрібно вміти читати між рядків, не буває такого, щоб про дружину можна було «забути» (тим більше, що в минулому році Трамп Меланію вітав). Значить, чоловік і жінка знову посварилися, вважають люди. На це вказує і той факт, що цей День матері 71-річний Дональд і 48-річна Меланія проводять окремо: він відпочиває на гольф-курорті, вона з сином гостює в Нью-Йорку.

У чому ж причина нового конфлікту? Схоже, історія з зрадами президента. Ніяк не вгамується: після того, як стало відомо про інтрижки Трампа з порнозірками, і без того не найкращі відносини подружжя стали ще більш напруженими. Так, на публіці Дональд і Меланія ще тримають обличчя, але, як бачимо, вони все частіше дозволяють собі шпильки на адресу один одного...

Хіти тижня. "Понаехавшие местных просто не понимают. Даже по уши в дерьме гавани Крым - рай на остатках сделанного Украиной и еще не уничтоженного Россией", - Кримський бандерівець (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 1:00

Росіяни в захваті від окупованого Криму і переконують - кримчани ще не знають, що таке "днище" по-російськи. "Для семьи осужденного оккупантами в Крыму активиста Игоря Мовенко собирают денежную помощь. Об этом сообщила журналистка Елена Лысенко", - пиш...

Хіти тижня. Звичайне закарпатське село: Ватникам продемонстрували "загниваючу" Україну (відео)

неділя, 27 травень 2018, 23:57

Село Нижню Апшу на Закарпатті поставили в приклад росіянам. На каналі сайту Youtube Вата Шоу оприлюднено відео зі звичайного села на Закарпатті, в якому українці будують «невеликі будиночки», повідомляють Патріоти України. "Спеціально для росіян, мій...