Замітають сліди: Вбивство в Києві свідка в справі "діамантових прокурорів" викликало резонанс у мережі

У мережі підняли бурхливе обговорення в зв'язку з тим, що застрелений у Києві у вівторок, 5 березня, бізнесмен виявився фігурантом скандалу з "діамантовими прокурорами". Своїми думками з цього приводу користувачі діляться в соціальних мережах, повідомляють Патріоти України.

"У Києві, в результаті стрілянини, що сталася сьогодні 5.03.2019, застрелений громадянин Сергія Кисельова 1960р.н. Хто цей Кисельов невідомо більшої частині громадян України, але це - колишній власник заводу ювелірних виробів, був також власником діамантів одного з "діамантових прокурорів" Олександра Корнійця. У 2015 році в кабінеті Корнійця в ГПУ було знайдено 35 пакетів з діамантами, (всього 65 дорогоцінного каміння). Така справа. Знову хтось замітає сліди?" - прокоментував інцидент журналіст Назар Приходько.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...