"Занадто щільний концертний графік": Вайкуле відмовилася приїхати на похорони Кобзона

За даними деяких джерел, прибалтійська артистка приїде в Росію тільки 4 вересня.

Лайма Вайкуле. Фото: Телеграф.

Як передає радіостанція "Говорит Москва", майже всі знаменитості, знайомі з Кобзоном, приїдуть на його похорон, за винятком Лайми Вайкуле, передають Патріоти України.

Її концертний директор заявив про те, що співачка не зможе бути присутньою на церемонії прощання, оскільки зараз вона знаходиться в Лондоні, і нібито у неї щільний концертний графік. Зазначається, що Лайма Вайкуле була однією з тих співачок, яка дуже часто виступала на сцені разом з Кобзоном.

За даними деяких джерел, прибалтійська артистка приїде в Росію тільки 4 вересня, і вона буде виступати на фестивалі "Новая волна" в Сочі. Крім того, на похоронах Кобзона не буде присутній грузинський актор Вахтанг Кікабідзе, оскільки в даний час він лежить в лікарні.

Військовий збір можуть збільшити до 5%: Скільки доведеться платити з мінімальної та середньої зарплати

середа, 24 липень 2024, 16:48

У разі підвищення військового збору до 5%, яке запропонував Кабінет міністрів, кожен українець із мінімальною зарплатою віддаватиме по 400 грн на місяць, а із зарплати у 20 тис. грн стягуватиметься вже по 1 тис. грн. Щоденні платежі становитимуть 13 та...

Фінал став великим "сюрпризом": На Волині чоловік надіслав своїм друзям секс-відео і поплатився

середа, 24 липень 2024, 16:37

У Волинській області до 1 року іспитового терміну засудили чоловіка, бо він розіслав своїм друзям секс-відео. Про це йдеться у вироку Камінь-Каширського районного суду Волинської області, передають Патріоти України. За даними суду, чоловік 21-25 берез...