"Западня была расставлена под эту конкретную даму": Екс-ватажок "ДНР" назвав свою причину "зради" Світлани Дрюк

За словами Олександра Бородая, на фронті жінку нібито легше шантажувати.

Олександр Бородай. Фото: соцмережі.Екс-ватажок «ДНР», лідер організації «Союз добровольців Донбасу» Олександр Бородай заявив, що командир танкового екіпажу членів НЗФ Світлана Дрюк, відома по позивному «Вітерець», перейшла на сторону ЗСУ завдяки «медової пастці». Він зазначив, що мова йде про операцію, вибудувану на «любовному зв'язку з українським бійцем». Про це Бородай заявив в інтерв'ю російському виданню ФАН, передають Патріоти України.

Так, він уточнив: «Во-первых, тут имел место явный шантаж родственными связями и детьми. В обычных условиях, когда нормально, женщины могут быть более усидчивыми, исполнительными и педантичными, чем мужчины, и прекрасно тянут лямку. Но когда наступает предельное психологическое, нравственное напряжение и появляется реальная угроза, женская психика часто ломается».

За його словами, на фронті жінку легше шантажувати: «Для большинства женщин личностные семейные проблемы всегда будут доминировать над проблемами чести и долга перед страной и товарищами. И они легче и прочнее попадаются в так называемые «медовые ловушки».

Також, Бородай зазначив, що судячи з інтерв'ю Світлани Дрюк, він вважає, що задіяна саме така «медова пастка». Він додав: «Западня была расставлена под эту конкретную даму. И сейчас она думает не о том, что предала родину, товарищей и свой народ, а о том, как у нее все будет замечательно с тем человеком, который служит в структурах СБУ».

Злякались? Комітет зі свободи слова заборонив частині журналістів ходити до Ради

середа, 28 жовтень 2020, 16:28

Комітет Верховної Ради зі свободи слова заборонив журналістам "Слідства. Інфо" та ще двох десятків інших ЗМІ відвідувати парламент. Джерело: керівник "Слідства. Інфо" Анна Бабінець в Facebook, сайт комітету, нардеп ВР від "Слуги народу" і член комітету...

В Україні стартувала вакцинація від грипу: чи здатна вона захистити від коронавірусу

середа, 28 жовтень 2020, 16:22

На тлі пандемії коронавірусу, в Україні також зростає захворюваність на грип. У країні почалася вакцинація проти грипу. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. Всього до епідсезону 2020-2021 років в Україні поставлено 665 тисяч доз вак...