
У Житомирській області на трасі Київ-Чоп сталася ДТП за участю двох автомобілів. У результаті аварії в лікарню доставлена постраждала - екс-народний депутат і голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська, повідомляють Патріоти України.
Трагедія сталася біля села Царівка Коростишівського району Житомирської області в понеділок, 24 грудня близько 5:30 ранку.
Водій позашляховика "Тойота" не впорався з керуванням автомобіля, так як не врахував погодні умови і не вибрав безпечну швидкість. В результаті спочатку позашляховик зіткнувся з іншим автомобілем, "Опель Вектра", потім його занесло по трасі і в результаті він перекинувся в кювет.

Депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" Анжеліка Лабунська, яка була на пасажирському сидінні автомобіля "Тойота", отримала тілесні ушкодження.
Її доставили в Житомирську обласну клінічну лікарню імені А. Ф. Гербачевського і медики оцінюють її стан як середньо-тяжкий. Більш детально про травми народного депутата лікарі повідомляти відмовилися.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...