Заразили навмисне? У наймолодшого українського військовополоненого моряка виявили тяжку хворобу

У епікризі наймолодшого українського військовополоненого моряка зазначається, що він хворий на гепатит В. Про це заявила. його адвокат Oлександра Маркова у Facebоok, повідомляють Патріоти України.

"Далі просто цитата:" Anti-HCV - позитивний від 20.11.2018, HBsAg - позитивний від 20.11.2018", - написала Макарова. Адвоката збентежило те, що довідка датується 20 листопада, а в полон моряки потрапили 25 листопада.

Зазначається, що раніше на засідання суду слідчі надавали довідку про стан здоров'я Андрія, де нічого не згадувалось про гепатит В.

Маркова повідомила, що під час перебування в лікарні СІЗО "Матроська тиша" хлопцеві нічого не казали про його хворобу. А до СІЗО "Лефортово" Ейдера виписували із довідкою "Хворий виписується у задовільному стані". Вона також розповіла, що в Андрія повторно взяли аналіз крові.

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...