Заробітки за кордоном: Українцям розповіли, що на них чекає в Європі (відео)

Більшість українців, які виїжджають на заробітки в Європу, займається там низькокваліфікованою працею з погодинною оплатою і шестиденним робочим тижнем. Про це розповіла в ефірі ObozTV експерт з питань працевлаштування Тетяна Пашкіна, коментуючи проблему заробітчан, повідомляють Патріоти України.

"У нас є обмеження по еміграції, тому що наші люди, на жаль, не знають іноземних мов. Тому поїхати туди інженерами або лікарями вони не можуть", – зазначила вона.

Експерт назвала професійні сфери, які користуються найбільшою популярністю серед заробітчан. "Це виробнича сфера – це слюсарі, механіки, оператори ЧПК, зварювальники, швачки. Є будівельники – це монтажники, муляри. Також різноробочі, студенти, початок кар'єри і домашній персонал. Це некваліфікована праця, за яку виплачують 1000-2000 євро залежно від країни. У більшості своїй це не окладова робота, а погодинна. Це може бути 10-12-годинний робочий день, шестиденний робочий тиждень з можливістю отримувати додаткові кошти, якщо ви працюєте в суботу та неділю", – розповіла Пашкіна.

За її словами, у заробітчан може з'явитися можливість додаткового кар'єрного зростання, "якщо ви захочете вивчати додатково польську або чеську мову".

"Ви можете приїхати як різноробочий, на будівництві три місяці побути, потім перекваліфікуватися в муляри, і до кінця року, якщо ви знаєте чеську мову і непоганий муляр, можете стати бригадиром і отримувати вже зовсім інші кошти. Є деякі зарубіжні роботодавці, які пропонують курси чеської і польської мови, щоб людина швидше адаптувалася, більше заробляла і на довше залишалася", – додала експерт.

"Хочу вибачитися перед усіма": Колишній нападник збірної України зробив зізнання про переїзд до Росії

понеділок, 5 червень 2023, 22:52

Колишній нападник збірної України Євген Селезньов назвав помилкою свій перехід до російської "Кубані" взимку 2016 року. Фіналіст Ліги Європи-2015 та учасник Євро-2016, який провів у країні-агресорці лише кілька місяців, додав, що не мав права пояснюват...

Охоронцю київської поліклініки, який не відчинив укриття, готують підозру за ще один злочин

понеділок, 5 червень 2023, 22:28

Охоронцю, який перебуває під вартою через справу про закрите укриття у Києві, прокуратора висунула підозру у виготовленні та поширенні комуністичної символіки. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила речниця Київської міської прокуратури ...