"Заробляє офіціантом 25 тис. грн на місяць": Нардеп пояснив, чому українці масово їдуть в Польщу

Ілюстрація: minfin.com.ua

Українці їдуть у Польщу на заробітки через мізерні зарплати у вітчизняних роботодавців. Про це розповів нардеп Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112.Україна", повідомляють Патріоти України.

"Не потрібно нагнітати ситуацію. Українцям у Польщі нічого не загрожує, крім зарплат. Які, на жаль, вищі, ніж в Україні. Я буваю багато разів у Польщі. Мені дуже неприємно бачити, коли ти сидиш у кафе, а до тебе підходить офіціант - українець з мого рідного Харкова. Він каже: "Антоне Юрійовичу, я би працював у Харкові, але там офіціант заробляє 5-7 тисяч гривень. А тут - десь 25 тисяч", - сказав він.

За словами нардепа, в Україні потрібні "нормальні зарплати", щоб "мільйони українців не виїжджали на роботи в Польщу, Європу або Росію". "Ми не повинні приймати якісь антипольські закони. Повинні бути розумнішими. Не погіршувати відносини із Польщею, яка все ж таки наш стратегічний партнер у багатьох питаннях... Польща нам не ворог, наш ворог - Російська Федерація", - додав нардеп.

14 людей ледь не загинули: У Кирилівці з'явилося небезпечне природне явище

п’ятниця, 10 липень 2020, 12:30

Віджимний вітер - це вітер, який може забрати людей у відкрите море. У Запорізькій області різко змінилася погода і раптово почався вітер з поривами до 25 метрів в секунду. Через це на прибережній зоні Азовського моря утворилося таке природне явище як ...

Малюк вижив, але буде інвалідом: На Львівщині лікарів звинувачують у смерті породіллі

п’ятниця, 10 липень 2020, 12:15

Медикам лікарні оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, що призвело до тяжких наслідків для хворого». Слідчі Львівщини встановили, що ч...