
Українці їдуть у Польщу на заробітки через мізерні зарплати у вітчизняних роботодавців. Про це розповів нардеп Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112.Україна", повідомляють Патріоти України.
"Не потрібно нагнітати ситуацію. Українцям у Польщі нічого не загрожує, крім зарплат. Які, на жаль, вищі, ніж в Україні. Я буваю багато разів у Польщі. Мені дуже неприємно бачити, коли ти сидиш у кафе, а до тебе підходить офіціант - українець з мого рідного Харкова. Він каже: "Антоне Юрійовичу, я би працював у Харкові, але там офіціант заробляє 5-7 тисяч гривень. А тут - десь 25 тисяч", - сказав він.
За словами нардепа, в Україні потрібні "нормальні зарплати", щоб "мільйони українців не виїжджали на роботи в Польщу, Європу або Росію". "Ми не повинні приймати якісь антипольські закони. Повинні бути розумнішими. Не погіршувати відносини із Польщею, яка все ж таки наш стратегічний партнер у багатьох питаннях... Польща нам не ворог, наш ворог - Російська Федерація", - додав нардеп.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...