"Заробляє офіціантом 25 тис. грн на місяць": Нардеп пояснив, чому українці масово їдуть в Польщу

Ілюстрація: minfin.com.ua

Українці їдуть у Польщу на заробітки через мізерні зарплати у вітчизняних роботодавців. Про це розповів нардеп Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112.Україна", повідомляють Патріоти України.

"Не потрібно нагнітати ситуацію. Українцям у Польщі нічого не загрожує, крім зарплат. Які, на жаль, вищі, ніж в Україні. Я буваю багато разів у Польщі. Мені дуже неприємно бачити, коли ти сидиш у кафе, а до тебе підходить офіціант - українець з мого рідного Харкова. Він каже: "Антоне Юрійовичу, я би працював у Харкові, але там офіціант заробляє 5-7 тисяч гривень. А тут - десь 25 тисяч", - сказав він.

За словами нардепа, в Україні потрібні "нормальні зарплати", щоб "мільйони українців не виїжджали на роботи в Польщу, Європу або Росію". "Ми не повинні приймати якісь антипольські закони. Повинні бути розумнішими. Не погіршувати відносини із Польщею, яка все ж таки наш стратегічний партнер у багатьох питаннях... Польща нам не ворог, наш ворог - Російська Федерація", - додав нардеп.

Хіти тижня. "Почалася метушня": Справжню мету Кримського мосту показали на фото

п’ятниця, 6 грудень 2019, 12:00

У понеділок, 25 листопада, в анексованому Росією Криму окупанти проводили пробні поїздки потягів на залізничних шляхах. Фото у Twitter опублікувала користувачка RoksolanaToday&Крим25%, відзначивши великий наплив військових, передають Патріоти України. ...

З архіву ПУ. Геній з промитими мізками: У мережі пригадали поїздку Караченцова з дружиною на київський Майдан у 2014-му

п’ятниця, 6 грудень 2019, 11:30

Можливо інвалідність отримана 2005 року не дала знаменитому артисту тверезо розібратись в подіях. Хоча підпадання імперським поглядам властиво більшості російській інтелегенції. І вирватись з неї наразі вдається лише одиницям. "Ось, дивна річ. Дивишся ...