"Здесь очень трудно. Нет банков, нет сотовых операторов. Цены на картошку в два раза выше": У Криму поставили на місце "понаїхавших" із Росії

У незаконно анексованому Росією Криму поставили на місце громадян РФ, які переїжджають туди. Реакцією жителів півострова поділився в мережі блогер "КРЫМский бандеровец" на своїй сторінці в Twitter, опублікувавши відповідні скріншоти з пабліка "Подслушано/Керчь", повідомляють Патріоти України.

Так, приводом для обговорення користувачів став пост росіянки, яка не могла вирішити, переїхати їй в Крим, де працює чоловік, або вибрати Тамань через невтішні відгуки в мережі про Керч.

"Навіть не думайте сюди їхати", "Тамань", "Так. Їдьте в Тамань", "Тссс. Погано у нас, погано. І так багато хто їде", "Правильно, не треба до нас, давайте в Тамань", "Ласкаво просимо звідси ", – написали в коментарях кримчани.

Деякі і зовсім не приховували свого невдоволення: "Задовбали сюди їхати! Три роки в садок не можемо потрапити через цих понаїхавших! Сидіть вдома!"

Як розповіла автор поста, її нібито не бентежить "побутова невлаштованість міста". У відповідь інші "понаїхавші" вибухнули страшилками про півостров.

"Народець злий, жлобуватий (спадщина України). Містечко запорошене, брудне, то воду відключають, то світло. Російських банків немає", – написав Євген Дацюк.

"Тут дуже важко. Немає банків, немає стільникових операторів, з кожною проблемою треба на Кубань їхати. Ціни на просту картоплю в два рази вище, про ліки я взагалі мовчу", – продовжила колись мешканка Ханти-Мансійська.

Інші ж росіяни, навпаки, стали закликати жінку в Крим: "Приїжджайте до Керчі. Місто потрібно заселяти материковими". "Ханти і мансі вже в Криму. Який жах", – відреагували в коментарях.


Скрепні традиції: ​У Міністерстві охорони здоров'я РФ вважають, що росіянам досить бути тверезими лише два дні на тиждень

субота, 21 вересень 2019, 12:29

За даними того ж Міністерства охорони здоров'я РФ, 70% смертності чоловіків працездатного віку на Росії пов'язано з алкоголем. Порція алкоголю, вживання якої тягне незначний ризик для здоров'я, становить в день близько 0,2 літра вина для жінок і близ...

З архіву ПУ. Християни східного обряду відзначають Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста): Історія, обряди, народні традиції

субота, 21 вересень 2019, 12:00

На 21 вересня (8 - за старим стилем) припадає одне з 12 найбільших церковних свят. Відповідно до церковної традиції ще з часів Київської Русі Пресвята Марія вважається ангелом-хранителем нашої землі, заступницею перед Богом і людьми. Дуже давно у Святі...