Зеки засудять до смерті: Правозахисник пояснив, що може статися з Пукачем у звичайній зоні

Олексій Пукач, засуджений за вбивство журналіста Гонгадзе, відбуває покарання з 16 червня в Чортківській колонії Тернопільської області.

Олексій Пукач. Фото:https://day.kyiv.ua/

Засуджений за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач всупереч правилам відбуває покарання у звичайній, а не в спеціалізованій колонії для колишніх правоохоронців. Про це під час сьогоднішнього засідання Вищого спеціалізованого суду заявив правозахисник і журналіст Олексій Подольський, який у справі проходить як потерпілий, повідомляють Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Людина, яка пропрацювала стільки років в органах, яка розкрила не одну справу, яка займалася боротьбою зі злочинністю, знаходиться на звичайній зоні! Оперативні служби знають, що злодії в законі таку людину в своїх колоніях моментально засуджують до смерті.

Раптом ми бачимо, що для Пукача робиться виняток - його відправляють до зеків! Поки він там в окремій камері, де немає зеків. Але де гарантія, що коли ви тут приймете рішення, і Кучма поїде на Сардинію пити з Луценком віскі, Пукача не кинуть до тих зеків, злодіїв у законі в загальну камеру? І таким чином закінчиться життя ще одного свідка у цій справі. Так, як закінчилося життя іншого свідка - міністра Кравченка", - заявив Подольський.

Адвокат Пукача Максим Герасько зазначив, що Пукач відбуває покарання з 16 червня в Чортківській колонії Тернопільської області. Сам же Пукач сказав суддям, що просив перевести його в іншу колонію, щоб близьким було зручніше їздити до нього на побачення.

Головуюча в колегії суддів Наталія Марчук зачитала ухвалу суду: заяву Пукача і Подільського визнати заявою про скоєння злочину. Суд визначив: направити інформацію Генеральному прокурору України для внесення до Єдиного реєстру досудових рішень і організації розслідування.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...