
Стрілянину в центрі Бердянська в середу, 31 жовтня, в результаті якої поранення отримали двоє людей, влаштував 37-річний колишній військовослужбовець, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.
Чоловік родом з Миколаївської області, але служив у військовій частині, розташованої поблизу Бердянська. "Представники керівництва цієї частини розповіли, що чоловік звільнився майже два місяці тому", - йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що на даний момент злочинець перебуває під охороною в хірургічному відділенні міськлікарні. Також директор Бердянського ТМО Дмитро Єгоров розповів про стан здоров'я двох постраждалих. Медики зробили все можливе, щоб врятувати життя пацієнтам - одного з них довелося оперувати більше 6 годин.



У прес-службі поліції Запорізької області, уточнили, що конфлікт виник біля місцевого ломбарду. У підсумку, він переріс в бійку, а потім і в стрілянину. Поранення отримали 31-річний та 43-річний чоловіки.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...