
Стрілянину в центрі Бердянська в середу, 31 жовтня, в результаті якої поранення отримали двоє людей, влаштував 37-річний колишній військовослужбовець, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.
Чоловік родом з Миколаївської області, але служив у військовій частині, розташованої поблизу Бердянська. "Представники керівництва цієї частини розповіли, що чоловік звільнився майже два місяці тому", - йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що на даний момент злочинець перебуває під охороною в хірургічному відділенні міськлікарні. Також директор Бердянського ТМО Дмитро Єгоров розповів про стан здоров'я двох постраждалих. Медики зробили все можливе, щоб врятувати життя пацієнтам - одного з них довелося оперувати більше 6 годин.



У прес-службі поліції Запорізької області, уточнили, що конфлікт виник біля місцевого ломбарду. У підсумку, він переріс в бійку, а потім і в стрілянину. Поранення отримали 31-річний та 43-річний чоловіки.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...