
Стрілянину в центрі Бердянська в середу, 31 жовтня, в результаті якої поранення отримали двоє людей, влаштував 37-річний колишній військовослужбовець, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.
Чоловік родом з Миколаївської області, але служив у військовій частині, розташованої поблизу Бердянська. "Представники керівництва цієї частини розповіли, що чоловік звільнився майже два місяці тому", - йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що на даний момент злочинець перебуває під охороною в хірургічному відділенні міськлікарні. Також директор Бердянського ТМО Дмитро Єгоров розповів про стан здоров'я двох постраждалих. Медики зробили все можливе, щоб врятувати життя пацієнтам - одного з них довелося оперувати більше 6 годин.



У прес-службі поліції Запорізької області, уточнили, що конфлікт виник біля місцевого ломбарду. У підсумку, він переріс в бійку, а потім і в стрілянину. Поранення отримали 31-річний та 43-річний чоловіки.
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...