
Стрілянину в центрі Бердянська в середу, 31 жовтня, в результаті якої поранення отримали двоє людей, влаштував 37-річний колишній військовослужбовець, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.
Чоловік родом з Миколаївської області, але служив у військовій частині, розташованої поблизу Бердянська. "Представники керівництва цієї частини розповіли, що чоловік звільнився майже два місяці тому", - йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що на даний момент злочинець перебуває під охороною в хірургічному відділенні міськлікарні. Також директор Бердянського ТМО Дмитро Єгоров розповів про стан здоров'я двох постраждалих. Медики зробили все можливе, щоб врятувати життя пацієнтам - одного з них довелося оперувати більше 6 годин.



У прес-службі поліції Запорізької області, уточнили, що конфлікт виник біля місцевого ломбарду. У підсумку, він переріс в бійку, а потім і в стрілянину. Поранення отримали 31-річний та 43-річний чоловіки.
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...