Жах та й годі: Через гангрену українець сам собі відрізав ногу, бо не міг заплатити лікарям (відео 12+)

Людину вдалося врятувати завдяки сусідській собаці, котра принесла жахливу знахідку. Через скандальний випадок у лікарні зразу знайшлась можливість безкоштовно госпіталізувати нещасного

Володимир Твердохліб

У місті Охтирка, що на Сумщині, 62-річний чоловік через фінансову скруту не міг дозволити собі оплатити лікування гангрени на нозі. Через безвихідь хворий сам собі відтяв ступню. Зрештою, Володимира Твердохліба таки госпіталізували і лікуватимуть безкоштовно.

Про моторошну історію стало відомо завдяки собаці. 20 березня до поліції подзвонив чоловік і повідомив, що його пес притяг на город людську стопу. Правоохоронці почали перевірку території. Зокрема, звернулись до лікувальних установ, пише місцеве видання "Роксолана Макси".

У лікарні дізнались про Володимира Твердохліба, який минулоріч на будівництві наступив на цвях. Рана довго не гоїлася і розвинулася у гангрену. За словами медиків, чоловік мав на ступні гангрену у важкій стадії. Лікування потребувало 30 тисяч гривень, проте хворий таких грошей не мав. Тож добровільно відмовився від госпіталізації.

Нога у чоловіка продовжувала гнити, і він переживав сильні болі. Після того, як стопа відгнила і висіла практично на сухожиллях, Твердохліб наважився на відчайдушний крок – взяв кухоного ножа і відрізав собі ступню. Кінцівку співмешканка викинула на вулицю, де її і знайшов собака.

Коли всі ці події набули розголосу і жваво обговорювались у місті, чоловіка таки госпіталізували і погодились лікувати безкоштовно. Лікарі кажуть, що хворому доведеться перенести ще одну ампутацію – у межах здорових тканин, на рівні стегна.

Чорна бестія: У Харкові жінка влаштувала еротичні танці в фонтані (відео)

середа, 21 серпень 2019, 17:28

Фонтани Харкова користуються популярністю не тільки у юних випускників, а й у більш дорослих людей: танці жінки в одному з них потрапили на відео. Відповідні кадри було опубліковано на Instagram-сторінці "h_kharkov", повідомляють Патріоти України. На в...

Що хотів цим сказати? На Одещині двірник повісився прямо перед мерією

середа, 21 серпень 2019, 17:14

В Ізмаїлі на Одещині на ялинці перед будівлею мерії повісився 55-річний чоловік. Працював двірником. Тіло самогубці виявили 20 серпня близько 16:00, заявили у відділі комунікації обласної поліції, повідомляють Патріоти України. Встановили, що чоловік б...