Жах та й годі: Через гангрену українець сам собі відрізав ногу, бо не міг заплатити лікарям (відео 12+)

Людину вдалося врятувати завдяки сусідській собаці, котра принесла жахливу знахідку. Через скандальний випадок у лікарні зразу знайшлась можливість безкоштовно госпіталізувати нещасного

Володимир Твердохліб

У місті Охтирка, що на Сумщині, 62-річний чоловік через фінансову скруту не міг дозволити собі оплатити лікування гангрени на нозі. Через безвихідь хворий сам собі відтяв ступню. Зрештою, Володимира Твердохліба таки госпіталізували і лікуватимуть безкоштовно.

Про моторошну історію стало відомо завдяки собаці. 20 березня до поліції подзвонив чоловік і повідомив, що його пес притяг на город людську стопу. Правоохоронці почали перевірку території. Зокрема, звернулись до лікувальних установ, пише місцеве видання "Роксолана Макси".

У лікарні дізнались про Володимира Твердохліба, який минулоріч на будівництві наступив на цвях. Рана довго не гоїлася і розвинулася у гангрену. За словами медиків, чоловік мав на ступні гангрену у важкій стадії. Лікування потребувало 30 тисяч гривень, проте хворий таких грошей не мав. Тож добровільно відмовився від госпіталізації.

Нога у чоловіка продовжувала гнити, і він переживав сильні болі. Після того, як стопа відгнила і висіла практично на сухожиллях, Твердохліб наважився на відчайдушний крок – взяв кухоного ножа і відрізав собі ступню. Кінцівку співмешканка викинула на вулицю, де її і знайшов собака.

Коли всі ці події набули розголосу і жваво обговорювались у місті, чоловіка таки госпіталізували і погодились лікувати безкоштовно. Лікарі кажуть, що хворому доведеться перенести ще одну ампутацію – у межах здорових тканин, на рівні стегна.

На початку лютого Землю накриє сильна магнітна буря: Лікарі розповіли, як пережити без шкоди для здоров’я

середа, 1 лютий 2023, 8:27

Ще кілька магнітних бур накриють Землю до кінця зими 2023 року. Загалом у лютому буде 4 магнітні бурі, одна з них на початку місяця може спричинити погане самопочуття у метеозалежних людей, передають Патріоти України. Її варто очікувати 5 лютого. Крім ...

Опади у більшості областей: Синоптики уточнили прогноз погоди на 1 лютого

середа, 1 лютий 2023, 8:00

У середу, 1 лютого, в Україні прогнозують опади. Мокрий сніг накриє більшість областей на заході, сході та півночі. Лише на півдні країни відносно сухо, повідомив Укргідрометцентр. На високогір'ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської обла...