Жахливе вбивство дівчинки під Кропивницьким: Озвучена моторошна версія злочину

Жінка навіть могла щиро не пам'ятати, як вивезла тіло дитини після вбивства.

Скріншот

Олена Добродій з-під Кропивницького, яка підозрюється у вбивстві 12-річної доньки Каті, могла вчинити злочин в стані афекту. Про це в ефірі ObozTV заявила психолог Наталія Шестак, повідомляють Патріоти України.

"Проблеми, які до нас приходять, вони є у всіх. Здорових людей без проблем не буває. Судячи з усього, ця жінка так накопичила у себе невирішених проблем. Розумієте, кожна емоція, якщо не знаходить вихід, вона залишається психологічною консервою всередині у нас. І ця "консерва" або "протухає", або вибухає. І цей вибух може бути до афекту, коли людина щось робить, а не розуміє", - зазначила вона.

За словами Шестак, жінка навіть могла щиро не пам'ятати, як вивезла тіло дитини після вбивства.

"Вона могла не контролювати. Є навіть ідея про те, що будучи в цьому стані, не розуміючи, що вона робить, мозок знаходився в такому напруженні, що міг витіснити пам'ять. У нас є така особливість. Вона могла дійсно не пам'ятати", - додала фахівець.

У Харкові затримали волонтера, який торгував місцями у системі "Шлях" (фото)

понеділок, 25 вересень 2023, 20:15

Слідчі оголосили підозру 35-річному харків'янину, керівника волонтерської організації. Слідчі з`ясували, що чоловік організував схему переправлення військовозобов'язаних через державний кордон України. Він шукав клієнтів та пропонував внести їх до сист...

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі: Експерт порівняв ціни на пшеницю

понеділок, 25 вересень 2023, 19:57

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі, оскільки польські фермери за пшеницю мають вдвічі більшу виручку, ніж українські, передають Патріоти України. Такі висновки у Telegram опублікував доцент Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський,...