Жахливі кадри: Територію навколо складів у Калинівці зняли з повітря (відео)

Журналісти зняли з висоти траси між Калинівкою, Павлівкою і Сальником. Судячи з кадрів, на цій території все димить, але вогню не видно. Зараз в районі Калинівки досі чути вибухи снарядів.

Журналісти опублікували відеозапис того, як виглядає з повітря територія в районі Калинівки Вінницької області, де відбуваються вибухи на складах з боєприпасами, передають Патріоти України.

Вибухи на складах боєприпасів почалися близько 22:00 вчора, 26 вересня. На даний момент слідство розглядає чотири версії події, одна з яких – диверсія. Рух поїздів у бік Вінниці обмежена.

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...