​Жертва зуміла втекти і дістатись поліції: У Житомирі ловлять озброєних та небезпечних людоловів

Чоловіка викрали у Києві і тримали у житомирському гаражі, щоб забрати його квартиру.

30 червня в Житомирі близько 11:00 ввели оперативний план «Сирена». Розшукують озброєних трьох злочинців у чорному на темно-синьому Mercedes Sprinter або синьому Volkswagen Arteon, які раніше викрадали чоловіка в Києві, зазначають Патріоти України.

Розшукують людей на Mercedes Sprinter (номера невідомі) або Volkswagen Arteon на литовській реєстрації. За попередніми даними, два дні тому вони викрали чоловіка в Києві, якого насильно утримували в гаражному кооперативі в Житомирі. Мета - примусити чоловіка переписати на них квартиру. Але викрадений зміг втекти і звернутися до правоохоронців.

Всім, хто володіє будь-якою інформацією, прохання повідомити на 102. План «Сирена» вводять, коли відбувається розшук злочинців, які становлять підвищену суспільну небезпеку.

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...