​Жертва зуміла втекти і дістатись поліції: У Житомирі ловлять озброєних та небезпечних людоловів

Чоловіка викрали у Києві і тримали у житомирському гаражі, щоб забрати його квартиру.

30 червня в Житомирі близько 11:00 ввели оперативний план «Сирена». Розшукують озброєних трьох злочинців у чорному на темно-синьому Mercedes Sprinter або синьому Volkswagen Arteon, які раніше викрадали чоловіка в Києві, зазначають Патріоти України.

Розшукують людей на Mercedes Sprinter (номера невідомі) або Volkswagen Arteon на литовській реєстрації. За попередніми даними, два дні тому вони викрали чоловіка в Києві, якого насильно утримували в гаражному кооперативі в Житомирі. Мета - примусити чоловіка переписати на них квартиру. Але викрадений зміг втекти і звернутися до правоохоронців.

Всім, хто володіє будь-якою інформацією, прохання повідомити на 102. План «Сирена» вводять, коли відбувається розшук злочинців, які становлять підвищену суспільну небезпеку.

Постраждали не тільки Яна та Єгор: Керівництво "Дизель Шоу" повідомило нові подробиці смертельної ДТП під Києвом

субота, 20 жовтень 2018, 20:56

Більшість учасників колективу, після надання першої медичної допомоги, відправлені по домівках. За словами керівництва, в аварії постраждали не тільки Яна Глущенко і Єгор Крутоголов, а й інші актори програми. “Рано утром 20-го октября автобус с актёрам...

Хіти тижня. "Ко-ко-ко-нченое, или Приключения "ваты" в Киеве", - Фашик Донецький

субота, 20 жовтень 2018, 20:30

"Эта история настолько эпична, что оснований верить в принадлежность "ваты" к людям, лично у меня, все меньше и меньше", - пише у своєму блозі Фашик Донецький, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Лирическое отступление. В данном тексте не ст...