"Жінка-мати, руки у неї в крові, очі в крові, волосся в крові. Прапором замотана": На Кіровоградщині розгорівся скандал навколо брошури про Україну (відео)

Брошуру видали ще навесні минулого року тиражем 50 примірників за бюджетні кошти - для патріотичного виховання школярів.

Ілюстрація: desktopwallpapers.org.ua

У Знам'янці Кіровоградської області волонтери та учасники АТО вимагають вилучити тираж брошури, присвяченої загиблим на Донбасі, в зв'язку з її неоднозначними ілюстраціями, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Обурення військових викликали ілюстрації видання. На одній з них Україна зображена у вигляді жінки з руками по лікті в крові. А на сусідніх сторінках - труни і вбиті горем обличчя рідних загиблих.

"Жінка-мати, руки у неї в крові, очі в крові, волосся в крові. Прапором замотана. Своїми руками знищуємо - так виходить чи що?"- висловив обурення ілюстрацією боєць АТО Юрій Руденко.

Незадоволені брошурою також звинуватили чиновників у тому, що ті їх образили. "Складайте зброю. Сидіть вдома. Вас туди ніхто не посилав". Ми відповіли: "Якщо ми звідти підемо - вони прийдуть сюди". "Нехай приходять", - передав слова чиновників боєць АТО Олексій Генкуленко.

З топ-чиновників часів Януковича можуть зняти санкції

середа, 29 січень 2020, 18:49

Відразу троє топ-чиновників часів колишнього президента України Віктора Януковича можуть бути виключені з списку санкцій Європейського союзу. Як повідомив 29 січня в Twitter журналіст Рікард Йозвяк, санкції можуть зняти з колишнього в.о. прем'єр-мініст...

Ше один привід для паніки: Коронавірус з Китаю здатен поширюватися непоміченим через людей без симптомів, - Bloomberg

середа, 29 січень 2020, 18:28

У Китаї в 10-річного хлопчика виявили смертельний коронавірус з міста Ухань, хоча у нього не було жодних симптомів. І це посилює занепокоєння, що люди можуть поширювати вірус без виявлення за допомогою методів сканування, які в країні застосовують для ...