Жінка-унітаз: У Тернополі розгорівся скандал через дискримінаційну рекламу

На білборді - чотири жінки, які тримають унітази руками за зливний бачок. При цьому моделі сидять позаду конструкції і створюється ілюзія, що ніби предмет сантехніки є продовженням їхніх тіл.

Фото: ЗМІ

У Тернополі магазин сантехніки запустив рекламу по місту, на якій були зображені жінки-унітази, повідомляють Патріоти України.

Громадська організація "Ліга захисту прав жінок" Гармонія рівних" поскаржилася на рекламу в управління Держпродспоживслужби.Активісти вважають, що зображення жінки в рекламі не пов'язане з рекламованим продуктом.

У відомстві встановили, що білборд є дискримінаційним і порушує вимоги закону "Про рекламу". "Мала місце дискримінація за статевою ознакою, зображення жінок також були нічим не пов'язані з рекламованим продуктом", - йдеться в повідомленні.

У Швейцарії хочуть, щоб українські біженці працювали, але є нюанс

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:56

Очікується, що українські біженці у Швейцарії братимуть участь у соціальному житті країни, інтегруватимуться та знайдуть роботу. Але працевлаштуватися для багатьох з них нелегко. Лише трохи менше від 23 відсотків біженців з України зараз працюють. Феде...

Воєнні злочини тривають: У Криму росіяни влаштували облаву та мобілізували мусульман під час Ураза-байрам

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:30

Російські терористи у тимчасово окупованому Криму мобілізували місцевих мусульман під час Ураза-байрам. Про це у Telegram-каналі пише рух спротиву "Атеш", передають Патріоти України. За інформацією партизан, росіяни провели масову облаву на місцеве на...