Жовте море: У Грузії з викинутих на смітник яєць вилупилися сотні курчат (відео)

Місцеві жителі забрали всіх курчат додому.

Скрін відеоПтахофабрика у Грузії викинула на сміттєзвалище протерміновані курячі яйця, з яких протягом кількох днів вилупилися курчата, повідомляють Патріоти України. Користувач Facebook Sahib Bayramov опублікував на своїй сторінці відео з курчатами, які бігають звалищем.

Адміністрація підприємства викинула протерміновані курячі яйця, вважаючи, що вони зіпсувалися. За кілька днів територією звалища бігали сотні курчат.

Мер Марнеулі Темур Абазов повідомив, що місцеві жителі забрали всіх курчат додому.

"Вони думали, що яйця зіпсовані. У підсумку вони опинилися в кам'янистому місці, де завжди тепло. Ці яйця були в умовах, схожих на сідало. Відповідно, багато курчат вижило", – пояснив він.


Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...