Жовте море: У Грузії з викинутих на смітник яєць вилупилися сотні курчат (відео)

Місцеві жителі забрали всіх курчат додому.

Скрін відеоПтахофабрика у Грузії викинула на сміттєзвалище протерміновані курячі яйця, з яких протягом кількох днів вилупилися курчата, повідомляють Патріоти України. Користувач Facebook Sahib Bayramov опублікував на своїй сторінці відео з курчатами, які бігають звалищем.

Адміністрація підприємства викинула протерміновані курячі яйця, вважаючи, що вони зіпсувалися. За кілька днів територією звалища бігали сотні курчат.

Мер Марнеулі Темур Абазов повідомив, що місцеві жителі забрали всіх курчат додому.

"Вони думали, що яйця зіпсовані. У підсумку вони опинилися в кам'янистому місці, де завжди тепло. Ці яйця були в умовах, схожих на сідало. Відповідно, багато курчат вижило", – пояснив він.


Олена Шоптенко розповіла, ким працює за кордоном і чому поки що не готова повернутися до України

субота, 1 квітень 2023, 23:17

Відома хореографиня та переможниця Танців з зірками Олена Шоптенко вже рік проживає з сином Олексієм в Австрії, передають Патріоти України. «Насправді ми й досі - вже рік, не адаптувалися. Син пішов у дитсадок, але не прижився там — мови не розуміє пок...

У Києві екскур'єр Glovo переслідує замовниць та погрожує зґвалтуванням і вбивством (фото)

субота, 1 квітень 2023, 22:48

У Києві вже колишній кур'єр Glovo погрожує зґвалтуванням та вбивством 25-річній дівчині, яка замовила продукти через службу доставки. Віддавши пакунок, хлопець почав стежити за киянкою, дзвонити та писати їй з різних акаунтів, надсилати фото свого стат...