''Жрать нечего, денег нет'': Терорист "ЛНР" влаштував істерику через "кидалово" "русского міра"

Бойовик поскаржився на невиплату грошового забезпечення і масові скорочення, які найманцям влаштовують російські куратори.

Відомий блогер Фашик Донецький опублікував у Twitter скріншот зі сторінки в соцмережах терориста "ЛНР" Дмитра Кареліна, де бойовик скаржиться на тяжке життя на окупованих територіях, повідомляють Патріоти України.

"Грошей немає, зарплати не буде, будемо скорочувати, напевно... Мужики... кажуть про розформування своїх підрозділів, про масові скорочення, звільнення тощо. Бачите, грошей на забезпечення немає. Абсурд! Мало того, що жерти нема чого і грошей немає, Брянка вічно без світла і води. На передок? "ЛНР" захищати? За батьківщину? Командирам пох*р. Краще скоротити - і справа з кінцем. А про вихідну допомогу краще взагалі не згадувати. І куди після цього мужикам податися? За що виживати? Чим родину годувати, гріти?" - написав Карелін.

Інтернет-користувачі активно обговорюють скарги терориста на своїх командирів: "Знову зрада", "Нехай з затоплених шахт воду відрами носять","А що, вміємо тільки на курок натискати? На більше мізків не вистачає?", "Нормальні нації воюють за свою землю, за ідею... а це звичайні зрадники, яким війна потрібна для заробітку і забезпечення своїх потреб".

Лайфхак: Як зберегти хороший зір до старості

понеділок, 19 серпень 2019, 7:45

Для того, щоб не псувати зір, варто правильно харчуватися, носити сонцезахисні окуляри, консультуватися зі спеціалістом. Для зору необхідні вітаміни, які містяться у моркві. Це вітаміни А та С, повідомляють Патріоти України. Зараз сонцезахисні окуляри ...

"И тащить тяжело, и бросить жалко": На росТБ зробили несподіване зізнання щодо Донбасу (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:11

Росія розв'язала війну на Донбасі, щоб змусити Україну визнати анексію Криму. Насправді цей регіон агресору не потрібен і навіть завдає шкоди. Таку думку озвучив російський пропагандист, політолог Олексій Рощин в ефірі програми "60 хвилин" на телеканал...