''Жрать нечего, денег нет'': Терорист "ЛНР" влаштував істерику через "кидалово" "русского міра"

Бойовик поскаржився на невиплату грошового забезпечення і масові скорочення, які найманцям влаштовують російські куратори.

Відомий блогер Фашик Донецький опублікував у Twitter скріншот зі сторінки в соцмережах терориста "ЛНР" Дмитра Кареліна, де бойовик скаржиться на тяжке життя на окупованих територіях, повідомляють Патріоти України.

"Грошей немає, зарплати не буде, будемо скорочувати, напевно... Мужики... кажуть про розформування своїх підрозділів, про масові скорочення, звільнення тощо. Бачите, грошей на забезпечення немає. Абсурд! Мало того, що жерти нема чого і грошей немає, Брянка вічно без світла і води. На передок? "ЛНР" захищати? За батьківщину? Командирам пох*р. Краще скоротити - і справа з кінцем. А про вихідну допомогу краще взагалі не згадувати. І куди після цього мужикам податися? За що виживати? Чим родину годувати, гріти?" - написав Карелін.

Інтернет-користувачі активно обговорюють скарги терориста на своїх командирів: "Знову зрада", "Нехай з затоплених шахт воду відрами носять","А що, вміємо тільки на курок натискати? На більше мізків не вистачає?", "Нормальні нації воюють за свою землю, за ідею... а це звичайні зрадники, яким війна потрібна для заробітку і забезпечення своїх потреб".

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...