''Жрать нечего, денег нет'': Терорист "ЛНР" влаштував істерику через "кидалово" "русского міра"

Бойовик поскаржився на невиплату грошового забезпечення і масові скорочення, які найманцям влаштовують російські куратори.

Відомий блогер Фашик Донецький опублікував у Twitter скріншот зі сторінки в соцмережах терориста "ЛНР" Дмитра Кареліна, де бойовик скаржиться на тяжке життя на окупованих територіях, повідомляють Патріоти України.

"Грошей немає, зарплати не буде, будемо скорочувати, напевно... Мужики... кажуть про розформування своїх підрозділів, про масові скорочення, звільнення тощо. Бачите, грошей на забезпечення немає. Абсурд! Мало того, що жерти нема чого і грошей немає, Брянка вічно без світла і води. На передок? "ЛНР" захищати? За батьківщину? Командирам пох*р. Краще скоротити - і справа з кінцем. А про вихідну допомогу краще взагалі не згадувати. І куди після цього мужикам податися? За що виживати? Чим родину годувати, гріти?" - написав Карелін.

Інтернет-користувачі активно обговорюють скарги терориста на своїх командирів: "Знову зрада", "Нехай з затоплених шахт воду відрами носять","А що, вміємо тільки на курок натискати? На більше мізків не вистачає?", "Нормальні нації воюють за свою землю, за ідею... а це звичайні зрадники, яким війна потрібна для заробітку і забезпечення своїх потреб".

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...

Вдарилася головою та тепер боїться виходити із дому: Жінка захворіла на рідкісний синдром "живої статуї" (фото)

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:00

Британка боїться виходити з дому через рідкісну хворобу "живої статуї", повідомляють Патріоти України. Як пише mirror.co.uk, у неї виснажливий стан, через який жінка практично не може контролювати рефлекси свого тіла. Карен Лонг поділилася, що це почал...