Життя після "євроблях": Митники розповіли, як законно тепер завезти авто з Європи

Також українців попередили про відповідальність за порушення правил.

Українці можуть пересуватися на машині, зареєстрованій за межами нашої країни. Про новації процедури завезення авто з Європи розповіла начальник управління організації митного контролю та оформлення Запорізької митниці ДФС Оксана Жездріна, передають Патріоти України.

За словами чиновниці, за новими правилами, в режимі транзиту за умови сплати застави в розмірі митних платежів кожен житель нашої країни може пересуватися на авто, яке зареєстроване не в Україні. "Таким чином, водій сплачує заставу при ввезенні автомобіля з іноземною реєстрацією на митну територію України, а після підтвердження вивезення – застава йому не повертається", - зазначає Жездріна.

Розповіла вона і про відповідальність за порушення митних правил при ввезенні "євроблях". Як повідомила чиновниця, сьогодні вона не змінюється і протягом 180 днів буде такою ж, як і передбачалося раніше.

При цьому вона підкреслила, що через 180 днів після набрання чинності закону, пільги будуть скасовані і вступлять в дію нові санкції стосовно порушників. "При перевищенні терміну транзиту або тимчасового ввезення авто з іноземною реєстрацією більш ніж на 30 діб, власнику такої машини загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскація авто за рішенням суду", - резюмувала Жездріна.

Бережіться! Експерти назвали хворобу, яка може привести до наступної пандемії

четвер, 4 березень 2021, 14:12

Пандемія COVID-19 триває вже понад рік, і навіть попри те, що експерти знайшли кілька способів боротьби зі смертельним вірусом у вигляді різних вакцин, боротьба з SARS-CoV-2, схоже, зовсім не закінчена. Про це повідомляє Times Now, передають Патріоти У...

Бив і примушував валити ліс: Харків'янин утримував у фактичному рабстві групу людей (фото)

четвер, 4 березень 2021, 13:59

У рабстві перебували сім осіб, які залучалися до примусової праці, у тому числі до незаконної вирубки лісу по всій території Харківської області. Як йдеться в повідомленні на сайті Нацполіції Харківської області, чоловік орендував будинок у селі Чернеч...