
Минулої доби на Донбасі російські окупаційні війська один раз порушили режим припинення вогню. Про це заявляє прес-центр Операції об'єднаних сил, повідомляють Патріоти України.
У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" обстріл позицій наших захисників вівся з гранатометів різних систем та стрілецької зброї – в районі міста Авдіївка.
Внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не зазнав поранень.
Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби. За даними розвідки, 23 січня трьох окупантів було знищено. Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
Наші захисники продовжують контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...