Зірка американського кіно для дорослих одягається в родині українського міністра Омеляна (фотофакти)

Цікаво чи спілкується Дакота Джонсон з Володимиром Омеляном і як статус міністра вплинув на вибір вбрання від його кращої половини.

Звезда 50 оттенков серого Дакота Джонсон купила платье у жены министра Омеляна

Голлівудська зірка Дакота Джонсон, головна виконавиця у скандальній кінострічці «50 відтінків сірого», з'явилася на червоній доріжці Міжнародного фестивалю в Марракеші в шовковій сукні від українського бренду Bevza. Це наряд з останньої весняно-літньої колекції, присвяченій морському відпочинку, зазначають Патріоти України.

Бренд Bevza належить дизайнерові Світлані Бевз, яка є дружиною міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Наряд, який вибрала Джонсон, на сайті бренду вже не продається, але схоже плаття коштує понад 600 євро (19 тисяч гривень). За голлівудськими мірками - це небагато.

Дизайнер пропонувала носити це плаття з поясний сумкою з такої ж тканини, але Дакота від неї відмовилася.

По задумке дизайнера, к платью полагается поясная сумка. Фото: vogue.uap

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...