Зірковий український актор визнає, що Путін - сволота. Однак бажає миру за будь-яку ціну і закликає до переговорів з "чортом" (відео)

Невже у нас все так погано, щоб прагнути миру, котрий поставить Україну на коліна перед її ґвалтівником і вбивцею? Незабаром кожен громадянин змушений буде дати відповідь на це питання у кабінці для голосування – двічі протягом 2019 року.

''Нас обдурили!'' Народний артист України зробив гучну заяву про війну

Війна на Донбасі стала звичною для громадян України, але її необхідно зупинити і вберегти життя людей, навіть якщо для цього доведеться вести "переговори з тими, з ким неможливо". З такою заявою виступив відомий актор, народний артист України Станіслав Боклан під час інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій в програмі "Рандеву". Розмову з уродженцем Житомирщини опубліковано на YouTube "5 каналу", повідомляють Патріоти України.

"Я думаю, нас усіх сильно обдурили. Комусь дуже вигідна війна. Я багато чую, але мені настільки болить це питання, шкода людей, які там зараз, вони гинуть, ризикують кожен день. Стільки брехні, всього намішано. Вся страшна історія війни в тому, що люди, які їх затівають, знають один одного особисто. А ті, хто воює, не знають один одного. Страшно взагалі через те, що я звик, що десь стріляють. Ми всі звикли ... " — сказав він.

На думку актора, необхідно використовувати всі можливості для того, щоб зупинити війну. При цьому Боклан впевнений, що в майбутньому на Донбасі обов'язково буде відновлений мир.

"Я думаю, що треба йти домовлятися з тими, з ким неможливо домовлятися. Ми ж не в кімнаті замкнутої сидимо. Є світ, може ми не так стукаємо в світ, не так з ним розмовляємо. А світу від нас щось треба, а ми не згодні. і живемо в замкнутому колі, і страшно... Путін сволота і нічого з цим не зробиш. Але все буде добре", — додав артист.

Станіслав Боклан


Раніше Станіслав Боклан дав ексклюзивне інтерв'юOBOZREVATEL, в якому торкнувся низки гострих питань. Зокрема, актор відверто висловився про патріотизм і про проблеми української кіноіндустрії.

Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...