Зірковий український актор визнає, що Путін - сволота. Однак бажає миру за будь-яку ціну і закликає до переговорів з "чортом" (відео)

Невже у нас все так погано, щоб прагнути миру, котрий поставить Україну на коліна перед її ґвалтівником і вбивцею? Незабаром кожен громадянин змушений буде дати відповідь на це питання у кабінці для голосування – двічі протягом 2019 року.

''Нас обдурили!'' Народний артист України зробив гучну заяву про війну

Війна на Донбасі стала звичною для громадян України, але її необхідно зупинити і вберегти життя людей, навіть якщо для цього доведеться вести "переговори з тими, з ким неможливо". З такою заявою виступив відомий актор, народний артист України Станіслав Боклан під час інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій в програмі "Рандеву". Розмову з уродженцем Житомирщини опубліковано на YouTube "5 каналу", повідомляють Патріоти України.

"Я думаю, нас усіх сильно обдурили. Комусь дуже вигідна війна. Я багато чую, але мені настільки болить це питання, шкода людей, які там зараз, вони гинуть, ризикують кожен день. Стільки брехні, всього намішано. Вся страшна історія війни в тому, що люди, які їх затівають, знають один одного особисто. А ті, хто воює, не знають один одного. Страшно взагалі через те, що я звик, що десь стріляють. Ми всі звикли ... " — сказав він.

На думку актора, необхідно використовувати всі можливості для того, щоб зупинити війну. При цьому Боклан впевнений, що в майбутньому на Донбасі обов'язково буде відновлений мир.

"Я думаю, що треба йти домовлятися з тими, з ким неможливо домовлятися. Ми ж не в кімнаті замкнутої сидимо. Є світ, може ми не так стукаємо в світ, не так з ним розмовляємо. А світу від нас щось треба, а ми не згодні. і живемо в замкнутому колі, і страшно... Путін сволота і нічого з цим не зробиш. Але все буде добре", — додав артист.

Станіслав Боклан


Раніше Станіслав Боклан дав ексклюзивне інтерв'юOBOZREVATEL, в якому торкнувся низки гострих питань. Зокрема, актор відверто висловився про патріотизм і про проблеми української кіноіндустрії.

Як виглядає дочка Володимира Кличка, яку боксер виховував без її матері (фотофакти)

вівторок, 21 березень 2023, 5:00

Володимир Кличко багаторазово довів свої спортивні здібності на рингу, проте його особисте життя було невдалим. Протягом тривалого часу він виховував свою 8-річну дочку без матері. . У 2011 році він зустрівся з американською актрисою та моделлю Хайден...

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...