Злочин планувався: Убивця мера Гданська збирався проникнути в резиденцію президента Польщі

Під час розслідування вбивства Павела Адамовича польські правоохоронці опитали приблизно 70 осіб.

Стефана В. затримали відразу після нападу на мера Гданська. Фото: ЕРА.

Обвинувачений у вбивстві мера Гданська Павела Адамовича Стефан В. планував замах у Варшаві. Як повідомляє РАР із посиланням на джерела у прокуратурі, у польській столиці він хотів пробратися у президентський палац, передають Патріоти України.

Після звільнення з в'язниці чоловік прибув до Варшави, "де намагався спланувати злочин". За даними співрозмовника польського видання, чоловік намагався пробратися на територію президентського палацу, але йому цього не вдалося.

Під час розслідування вбивства Адамовича польські правоохоронці заслухали приблизно 70 осіб, серед яких були і члени сім′ї нападника. Також було зібрано медичну документацію про здоров'я обвинуваченого.

13 січня на благодійному концерті у Гданську 27-річний чоловік ударив мера Адамовича, який стояв на сцені, гострим предметом. Політика госпіталізували. Нападника, який не намагався втекти, затримали. Удень 14 січня Адамович помер від поранень. Церемонія похорону вбитого мера Гданська відбудеться 19 січня. Стефан В. перебуває під арештом. Він не визнав себе винним.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг