"Знайомтесь, це Софія": Президент привітав 100-тисячну українку, яка скористалась безвізовим режимом

Петро Порошенко висловив радість, що все більше українців користуються перевагами подорожей і на власні очі бачать, що таке Європейський Союз.

Порошенко привітав 100-тисячну "безвізову" українку. Фото: Твіттер.Президент України Петро Порошенко показав фотографію стотисячної українки, яка перетнула кордон з Європейським Союзом у відповідності до безвізового режиму. Знімок він опублікував у своєму Twitter-акаунті, передають Патріоти України.

"Знайомтеся! 20-річна Софія - стотисячна українка, яка скористалася перевагами безвіза і неймовірно пишається своїм українським паспортом", - написав глава держави.

Також президент додав, що щасливий бачити, як все більше українців користуються перевагами подорожей і на власні очі бачать, що таке Європейський Союз.

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...