Знайшли вже труп: У Мелітополі чоловік влаштував криваву драму на могилі тещі

За свідченням доглядача кладовища, виявлений чоловік пролежав на одній з далеких могил не один день.

Чоловік приїхав до Мелітополя на могилу своєї тещі і перерізав собі вениУ Мелітополі на кладовищі Нове-2 був виявлений труп чоловіка. Надзвичайна подія сталася 23 серпня, але відомо про неї стало лише за тиждень.

За свідченням доглядача кладовища, виявлений чоловік пролежав на одній з далеких могил не один день, бо від спеки тіло вже почало розкладатися.

За попередніми даними, чоловік приїхав до Мелітополя на могилу своєї тещі і перерізав собі вени. Що змусило його звести рахунки з життям, не відомо.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...