Знайшли вже труп: У Мелітополі чоловік влаштував криваву драму на могилі тещі

За свідченням доглядача кладовища, виявлений чоловік пролежав на одній з далеких могил не один день.

Чоловік приїхав до Мелітополя на могилу своєї тещі і перерізав собі вениУ Мелітополі на кладовищі Нове-2 був виявлений труп чоловіка. Надзвичайна подія сталася 23 серпня, але відомо про неї стало лише за тиждень.

За свідченням доглядача кладовища, виявлений чоловік пролежав на одній з далеких могил не один день, бо від спеки тіло вже почало розкладатися.

За попередніми даними, чоловік приїхав до Мелітополя на могилу своєї тещі і перерізав собі вени. Що змусило його звести рахунки з життям, не відомо.

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...

"Ні огорожі, ні міни, ні поліція не можуть зупинити": На пляжі в Одесі зняли на відео молоду "смертницю"

понеділок, 4 липень 2022, 22:27

В Одесі дівчина пролізла під огорожею на пляжі та пішла купатися в море, не звертаючи уваги на мінну небезпеку. Відео інциденту опубліковано у соцмережах, передають Патріоти України. . Ймовірно, ризикувати життям порушницю змусила “африканська” спека,...