У своєму листі, долаючи огиду до української мови, Приходько запрошує Олексія Реву на «Перший етап відкритого Чемпіонату "ДНР" з автомобільного спорту», який відбудеться 14 липня.

Так званий «мер» Горлівки Приходько Іван, призначений на посаду ватажком «ДНР», написав листа меру Бахмута Олексію Реві. Про це розповів журналіст Микита Сініцин у себе в Facebook, передають Патріоти України.
Цю інформацію і фото самого послання журналіст отримав від джерела в мерії Горлівки. У своєму листі, долаючи огиду до української мови, Приходько запрошує Олексія Реву на «Перший етап відкритого Чемпіонату "ДНР" з автомобільного спорту», який відбудеться 14 липня. При цьому, окупаційний «мер» називає Реву «справжнім патріотом «ДНР», який душею підтримує антифашистську ідеологію.
«Лист відправили в Бахмут поштою на початку тижня, так що думаю дійде до 18-го. Взагалі звичайно з боку Приходька це - звичайний тролінг, але вийшло кумедно», - розповіло джерело в адміністрації Горлівки.

В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...