У своєму листі, долаючи огиду до української мови, Приходько запрошує Олексія Реву на «Перший етап відкритого Чемпіонату "ДНР" з автомобільного спорту», який відбудеться 14 липня.

Так званий «мер» Горлівки Приходько Іван, призначений на посаду ватажком «ДНР», написав листа меру Бахмута Олексію Реві. Про це розповів журналіст Микита Сініцин у себе в Facebook, передають Патріоти України.
Цю інформацію і фото самого послання журналіст отримав від джерела в мерії Горлівки. У своєму листі, долаючи огиду до української мови, Приходько запрошує Олексія Реву на «Перший етап відкритого Чемпіонату "ДНР" з автомобільного спорту», який відбудеться 14 липня. При цьому, окупаційний «мер» називає Реву «справжнім патріотом «ДНР», який душею підтримує антифашистську ідеологію.
«Лист відправили в Бахмут поштою на початку тижня, так що думаю дійде до 18-го. Взагалі звичайно з боку Приходька це - звичайний тролінг, але вийшло кумедно», - розповіло джерело в адміністрації Горлівки.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...