"Знаючи вас як справжнього патріота "ДНР": Окупаційний мер Горлівки запросив мера Бахмута у гості (фото)

У своєму листі, долаючи огиду до української мови, Приходько запрошує Олексія Реву на «Перший етап відкритого Чемпіонату "ДНР" з автомобільного спорту», ​​який відбудеться 14 липня.

Іван Приходько. Фото: соцмережі.

Так званий «мер» Горлівки Приходько Іван, призначений на посаду ватажком «ДНР», написав листа меру Бахмута Олексію Реві. Про це розповів журналіст Микита Сініцин у себе в Facebook, передають Патріоти України.

Цю інформацію і фото самого послання журналіст отримав від джерела в мерії Горлівки. У своєму листі, долаючи огиду до української мови, Приходько запрошує Олексія Реву на «Перший етап відкритого Чемпіонату "ДНР" з автомобільного спорту», який відбудеться 14 липня. При цьому, окупаційний «мер» називає Реву «справжнім патріотом «ДНР», який душею підтримує антифашистську ідеологію.
«Лист відправили в Бахмут поштою на початку тижня, так що думаю дійде до 18-го. Взагалі звичайно з боку Приходька це - звичайний тролінг, але вийшло кумедно», - розповіло джерело в адміністрації Горлівки.


"Ніколи не продам": Олег Блохін розповів, які суми пропонували за його "Золотий м'яч"

субота, 23 жовтень 2021, 12:07

Легендарний «динамівець», а також колишній тренер збірної України Олег Блохін відверто розповів про те, скільки пропонували за «Золотого м'яча», який завоював за підсумками 1975 року. «Пропонували великі суми. І не один раз. І зараз пропонують. Суми на...

Місія "Артеміда": Американці знову летять до Місяця, перший пуск - за кілька місяців

субота, 23 жовтень 2021, 11:43

Перший непілотований випробувальний політ ракети-носія Space Launch System (SLS) і космічного корабля Orion до орбіти Місяця в рамках програми "Артеміда" запланований на лютий 2022 року, зазначають Патріоти України. Про це заявив керівник програми Arte...