Знімав усе на телефон: Стали відомі нові подробиці самогубства війського під Миколаєвом

Телефон загиблого з відеозаписом вилучили правоохоронці.​

Ілюстрація: ЖЖСолдат полку особливого призначення вкоротив собі віку перед камерою телефона, повідомляють Патріоти України.

За словами побратимів бійців 19-го окремого полку особливого призначення радіо та радіотехнічної розвідки ВПС України (в/ч А3767), 21-річний військовослужбовець, отримавши зброю для несення караулу, зайшов у туалет, увімкнув запис на мобільному телефоні й вистрелив собі у голову.

На місце події викликали поліцію, військову службу правопорядку, військову прокуратуру. В кишені форменого куртки було виявлено коротка передсмертна записка, в якій солдат повідомляв, що жити так більше не може і звернення до матері з проханням не повертатися в країну і залишатися за кордоном.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...